7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava World Of Tanks Hesapları – 2023 Günel Listeler!

Bedava World Of Tanks Hesapları – 2023 Günel Listeler!

Admin Admin -
63 0

Hoş geldiniz! Bugün dünyanın her köşesinde sevilerek oynanan ve savaş alanlarının kralları olan tanklara odaklanmış olan World of Tanks oyunu ücretsiz hesap alma konusunda sizlere yardımcı olacağız. Bir Belarus firması olan Wargaming tarafından 2009 yılında duyurulan ve 2010 yılında oyunculara sunulan ücretsiz World of Tanks, aradan geçen süreye rağmen popülerliğini hiç kaybetmeden, aksine arttırmıştır.

Daha önce pek fazla denenmemiş bir konsept olan tankları temel alan World of Tanks oyunu, Los Angeles’ta düzenlenen ve her yıl video oyunlarının ve yeni teknolojilerin tanıtıldığı bir fuar olan E3’te 2010 yılında katılımcıların oylarıyla “En İyi Yeni Konsept” ödülünü almaya hak kazanmıştır.

2012 yılından itibaren dünyadaki en prestijli E-Spor turnuvalarından biri olan World Cyber Games’e de kategori haline gelen bedava World of Tanks oyunu, günümüzde 140 milyondan fazla oyuncunun eğlenceli vakit geçirdiği bir platform haline gelmiştir.

Dünyanın her köşesinde birçok internet sitesinde oyuncular yıllar harcayarak geliştirdikleri World of Tanks altınlı çarlar için yüksek meblağlar talep etmektedirler.  Bu yazımızda sizlere Bedava World Of Tanks Hesapları listemiz ile nasıl ücretsiz WOT altınlı çar sahibi olabileceğinizi anlatacağız.

Bedava World of Tank Hesabı Nasıl Alınır?

World of Tanks bedava bir oyun ve bütün geliştirmelere ve tanklara oyunu oynayarak ve puanlar kazanarak erişmek mümkün. Oyunun dünya üzerinde bu kadar popüler olmasındaki en önemli sebeplerden biri de oyunun tanıdığı bu özgürlük. Oyuncular, tankları için ister kozmetik ister işlevsel, yüzlerce değişiklik yapabilme imkanına sahip. Ancak bu geliştirmeleri açmak için sürekli puan kazanmanız, puan kazanabilmeniz için de oyunda başarılı olmanız gerekmekte.

Oyuncular tarafından 10 yıldan uzun süredir yoğun olarak oynanan World of Tanks ücretsiz hesap açılarak oynanan bir oyun olmasının yanında, yeni tank ve geliştirmelerin para ile satın alınmasına izin veren “freemium” satış modeline sahiptir. Çok uzun süredir World of Tanks oynayan oyuncuların bu süre içerisinde kazandıkları tecrübe ve ekipmanlar, oyun yeni adım atmak isteyen oyuncuların kendilerini bir anda kurtlar sofrasında bulmasına yol açabilmektedir. Bundan dolayı birçok oyuncu, oyuna kuvvetli bir giriş yapabilmek için World of Tanks altınlı çarlar edinerek başlamak istemektedir.

Ücretsiz World of Tanks hesabı almak için sitemiz AccountsUS’ı tercih eden siz değerli kullanıcılarımızdan ufak bir ricamız var. Lütfen aşağıdaki listede yer alan kullanıcı adı şifrelerden sadece bir tanesini seçin ve kullanın. Bir kere giriş yapıp, şifresini değiştirdiğiniz zaman, bundan sonra bedava WOT altınlı çar her zaman sizin olacaktır. Bu yüzden lütfen, sizin gibi ücretsiz World of Tanks altınlı çar almak isteyen oyun severlerin önüne geçmeyin.

Sitemizde bulunan World of Tanks bedava hesaplar listesi her gün güncellenmektedir. Eğer listemizde bulunan kullanıcı ve şifrelerin hepsi kullanılmışsa, ücretsiz World of Tanks hesabı almak için aşağıda bulunan form ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Veya World of Tanks bedava çarlar için sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz.

World of Tanks bedava hesaplar listesi tamamen yasal şekillerde oluşturulan kullanıcı adı ve şifrelerden oluşmaktadır. Yayınlanan kullanıcı adı ve şifrelerin hiçbiri yasal olmayan şifre kırma, hesap çalma veya başka yöntemlerle temin edilmemiştir. Ücretsiz World of Tanks kullanıcı adı ve şifrenizi istediğiniz şekilde, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bugünlük Bedava World Of Tanks Hesapları listemiz aşağıdaki gibidir.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

World Of Tanks Oyunu Nasıl Rakiplerinin Önüne Geçti?

Duyurusu yapıldıktan sonra özellikle 2010 E3 fuarında büyük ilgi çeken oyun, ilgi odağı olan tankların bilgisayar oyunlarında sahip oldukları popülerlikten de güç almıştır. World of Tanks oyunu duyuruluna kadar piyasaya daha önce zırhlı araçları ön plana çıkartan yapımlar çıkmış olsa da bu yapımlar gerek teknik gerek oynanış bakımından çok başarılı olamadıklarından dolayı, oyun severleri tatmin edememiştir. World of Tanks sadece başarılı grafikleri, tankların çevre ile olan etkileşimleri ile değil, aynı zamanda kolay oynanışı ile kısa zamanda birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yapımcı Wargaming’in oyunu sürekli güncellemesi ve hatalardan arındırarak yeni içerikler eklemesi, grafikleri güçlendirmesi de oyunun popülerliğini arttıran bir diğer etkendir.

Günümüzde de çok popüler olan online nişancılık oyunları ile benzer mekaniklere sahip olan World of Tanks, tankların ve savaş alanlarının doğaları gereği, oyuncuları takım oyununa zorlayan bir sisteme sahip. Oyunda, diğer oyunlardaki gibi öldükten sonra tekrar oyuna dönme seçeneği olmadığı için, oyun sırasında oyuncuların hareketlerine çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Buna tankların farklı hareket, hız kabiliyetleri ve ateş gücü ve menzilleri eklendiği zaman, World of Tanks aksiyon oyunu gibi oynanan bir strateji oyununa dönüşmektedir.

10 farklı seviyede, farklı sınıflarda yer alan, 1930 – 1960 yılları arasında üretilmiş 300’den farklı tankın yer aldığı World of Tanks bedava yılı sonrasında da kullanabileceğiniz hesaplarla siz oyuncuları bekliyor. World of Tanks bedava hesaplar için sitemiz AccountsUS’u sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir