7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava Subway Surfers Hesapları – En Günel Listeler 2023

Bedava Subway Surfers Hesapları – En Günel Listeler 2023

Admin Admin -
70 0

Merhaba! Bugün web sitemizde sizlere tüm dünyada en çok tercih edilen oyunlardan birisi Subway Surfers hesapları paylaşacağız. Bedava Subway Surfers hesapları sayesinde oyundan alacağınız deneyimi ve kat edeceğiniz mesafeyi çok daha arttırabileceksiniz. 24 Mayıs 2012 tarihinde çıkan ve kısa sürede büyük ilgi görmeyi başaran oyun sadece Google Play Store’da 2019 yılında 1 milyar kullanıcı sayısını aşmış bulunuyordu. Bununla birlikte diğer platformlarda da yaklaşık sayılarda kullanıcısı olduğunu unutmamak gerek.

Spor-aksiyon türünde bir video oyunu olan Subway Surfers oyuncularına eğlenceli ve keyifli bir deneyim sunuyor. Fakat oyun içinde daha fazla ilerleyebilmek ve can, enerji, para gibi ekstralar alabilmeniz için Premium kullanıma ihtiyacınız bulunuyor. Ücretsiz Subway Surfers hesapları listemizdeki hesap ve şifrelerle bu olanağı sağlıyoruz.

Ücretsiz Subway Surfers Hesapları Listesi

Kiloo ve SYBO Games tarafından geliştirilen Subway Surfers tek oyunculudur ve oyuncu, tren yolunda koşarak altınlar toplamakta, en yüksek puanı elde etmeye çalışmaktadır. Arkasından koşan bekçiden ve köpeğinden kaçabildiği derece de puan kazanmaya devam etmektedir. Hem bekçi ve köpeğinden kaçma hem de altınları toplama esasına dayanan oyunda ilerledikçe hız artmakta, engeller çoğalmakta ve bir taraftan ilerleme riski artarken diğer taraftan oynamak zorlaşmaktadır.

Normal şartlarda oyun içi satın alma bulunan Subway Surfers için bedava Subway Surfers hesapları listemizdeki hesaplar ile satın alım yapmanıza gerek kalmadan Premium deneyim yaşayabilirsiniz. Milyarlarca kişi tarafından oynana, oynamaya devam eden oyunun keyfini siz de çıkarabilirsiniz.

Premium Subway Surfers hesapları listemizdeki bütün hesaplar çalışır vaziyettedir. Hesapları ve şifrelerini ekiplerimiz kontrol etmişler ve daha sonra web sitemize eklemişlerdir. Hesaplarımızın tamamı yasal yollarla temin edilmiş, güvenli olarak kullanıma açıktır. Sizlerden ricamız herkesin tek bir hesap alması yönündedir. Bu sayede daha fazla kişi bedava Subway Surfers hesapları kullanabilir.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Bedava Subway Surfers Hakkında

Sonsuz koşu türündeki Subway Surfers hem Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabiliyor. Bir genç, dünyanın farklı şehirlerinde grafiti yapmaya çalışıyor ve bu sırada bekçiye yakalanmaması gerekiyor. Bekçiye ve köpeğine yakalanmamak adına metro raylarından koşarak ya da kaykay kullanarak kaçmaya çalışıyor. Kaçarken de altın ödüllerini topluyor.

Bedava Subway Surfers hesapları ile erişeceğiniz oyun, yıllar içinde sürekli geliştiriliyor ve daha eğlenceli, daha zorlu hale geliyor. Zaman içinde şehirlere yenileri ekleniyor. Dünyanın farklı kıtalarından farklı şehirlerde oynama imkanınız oluyor. Ancak oyunda şehir seçme hakkı tanınmıyor. Sadece oyunun kendisi bu güncellemeleri yaptıkça sizi farklı şehirlerin sokaklarına dahil ediyor.

Oyunda trenler ve çeşitli engeller yer alıyor. Bunlardan kurtulmaya çalışırken kimi zaman üstünden, kimi zaman altından atlıyor, yuvarlanıyor kimi zamansa başka yolları kullanıyorsunuz. Bu sayede trenleri ve engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Bedava Subway Surfers hesapları ile eriştiğiniz oyunda koşarken karşınıza altınlar çıkıyor. Bu sanal altınları ne kadar fazla toplayabilirseniz o kadar paranız oluyor. Ardından sanal altınları harcayarak ve farklı görevleri tamamlayarak farklı karakterlerin kilitlerini açabiliyor, farklı kaykay modelleri arasında seçim yapabiliyorsunuz. Özel güçler geliştirerek kaçma ve ödül toplama serüveninizde avantajlı hale gelebiliyorsunuz.

Bedava Subway Surfers oyununda The Daily Challenges ve Weekly Hunt olmak üzere iki farklı göre v sekmesi yer alıyor. Bunlardan ilkinde çeşitli harfleri ve maddeleri toplamanız gerekiyor. Günlük bu görevleri gerçekleştirirseniz ve beş gün boyunca üst üste bunları yaparsanız beşinci günün sonunda ödül alıyorsunuz. Super Mystery Box adındaki hediye kutu size hediye olarak veriliyor. Kutunun içinden yeni kostümler ve sanal altınlar çıkıyor.

Subway Surfers oyununda sizleri daha farlı görevler de bekliyor. Mesela tek oyunda 500 altın toplamak, tek oyunda 20 defa zıplamak gibi. Bunları yaptığınızda fazladan altın elde edebiliyor, altınlarınızı değişik şekillerde kullanabiliyorsunuz. Bedava Subway Surfers ile bütün bunları ve daha fazlasını deneyimleyebilirsiniz.

Subway Surfers’te Yükselme

Bedava Subway Surfers hesapları oyundan daha fazla keyif almanızı, daha renkli alanlar açmanıza yardımcı oluyor. Sürekli koştuğunuz oyunda ücretsiz Subway Surfers hesapları sayesinde çeşitli yükselmelerden de yararlanabiliyorsunuz. Jetpack, altın toplayıcı mıknatıs, süper zıplayan ayakkabılar gibi ekstralar bulunuyor. Bunlarla birlikte daha fazla altın toplama şansı elde ediyorsunuz. Bunlardan daha da önemlisi 2X multiplayer adındaki öğe ile skorunuzu sürekli katlayabiliyorsunuz.

Premium Subway Surfers hesapları yardımıyla sahip olacağınız oyunda topladığınız altınları yeni kostüm almak için toplayabiliyorsunuz. Üstelik yeni kostümler beraberinde daha kolay altın toplama fırsatı da veriyor. Özellikle altın toplayıcı mıknatıs koşarken çevrenizdeki altınlara temas etme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Geçtiğiniz yerlerdeki altınların hepsi mıknatıs yardımıyla toplanabiliyor.

Bedava Subway Surfers İndir

Bedava Subway Surfers hesapları ile giriş yapabileceğiniz Subway Surfers oyununu Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için Google Play mağazasından, iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletleriniz için App Store mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz. Sonrasında da listemizdeki hesaplarla bedava Subway Surfers oynamaya başlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir