7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava Hungry Shark Evolution Hesapları ve Gems – Güncel Liste!

Bedava Hungry Shark Evolution Hesapları ve Gems – Güncel Liste!

Admin Admin -
71 0

Hoş geldiniz! Bugün sizlere 2012 yılında Ubisoft tarafından piyasaya sürülen Hungry Shark Evolution ve bedava gems yüklü Hungry Shark Evolution üyeliği nasıl alınır konuları hakkında bilgi vereceğiz. Piyasaya çıktığı tarihten günümüze 180 milyon farklı taşınabilen cihaza kurulum yapılan oyunun toplam oynanma süresi 850.000 saatten fazladır. Ülkemizde de birçok seveni bulunan Hungry Shark Evolution, kolay ve eğlenceli oynanışı ile her yaştan oyucuyu kendisine çekmeyi başarmış oyunlardan biridir. Oyunun başarısının ardından devam oyunları da yapılmış, ancak oyuncuların büyük çoğunluğu günümüzde hala Hungry Shark Evolution oynamaya devam etmektedir.

Oyun içerisinde köpekbalığınızı geliştirebilmek için kullanabildiğiniz iki farklı para birimi var. Bunlardan coinler oyun sırasında rahatlıkla kazanılabilmekte. Gems kazanımı da oyunu oynayarak mümkün ama ancak çok nadir olarak düştüklerinden dolayı kazanılmaları çok zor. Gems edinmek zorlu ve uzun süren bir süreç olduğundan dolayı birçok oyuncu bedava Hungry Shark Evolution gems edinmenin yollarını aramakta veya bedava gems yüklü Hungry Shark Evolution hesabı sahibi olmak istemektedirler.

Bedava Hungry Shark Evolution Gems ve Hesapları arama motorlarında sıklıkla aratıldığından dolayı siz ziyaretçilerimizi bu konunda aydınlatmak istedik. Bugün AccountsUS’ta size gems yüklü Hungry Shark Evolution bedava hesap listesi sunarak nasıl ücretsiz Hungry Shark Evolution üyeliği sahibi olabileceğinizi anlatacağız.

Ücretsiz Hungry Shark Evolution Nasıl Oynanır?

Bedava Hungry Shark Evolution Gems ve Hesapları gittikçe artan bir ivmeyle rağbet gördüğü için 7Bilgi olarak siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak için birçok gems yüklü Hungry Shark Evolution bedava hesap bilgisini sistemimize ekledik. Gems yüklü Hungry Shark Evolution bedava hesap listesi sürekli güncel tutarak siz oyun severlerin oyun keyfinizi en üst düzeyde tutacağız.

Sahip olacağınız ücretsiz gemsler ile köpekbalığınızı çok daha hızlı geliştirip, daha zor bölümleri kolayca geçebilecek, oyunun sunduğu bütün içeriğe erişerek, Hungry Shark Evolution deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacaksınız.

Aşağıda vereceğimiz Hungry Shark Evolution ücretsiz hesap listesi içinden kendiniz için ücretsiz Hungry Shark Evolution hesabı seçmeden önce birkaç bilgilendirmede bulunmak istiyoruz. Elimizdeki ücretsiz Hungry Shark Evolution hesap sayıları maalesef sınırlıdır. Elimizdeki hesap sayısını sürekli arttırıyoruz ancak gems yüklü Hungry Shark hesapları için talep çok fazla olduğundan, yetişemediğimiz oluyor. Bundan dolayı sizden diğer oyun severlerin oyun keyfine engel olmamanız açısından ihtiyacınızdan daha fazla hesap almamanızı rica ediyoruz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Listede bulunan hesapların hiçbiri çalışmıyorsa veya hata veriyorsa, başka oyun sever ziyaretçilerimiz hesapların hepsini almış demektir. Hungry Shark Evolution ücretsiz hesap listesi sık sık güncellenecektir. Biraz bekleyip tekrar deneyebilir veya aşağıda bulunan iletişim formunu kullanarak Hungry Shark Evolution ücretsiz hesap talep edebilirsiniz.

Bizden gems yüklü Hungry Shark Evolution hesap talep eden ziyaretçilerimiz, gönderdiğimiz e-posta’nın Spam kutusuna düşebileceği için, e-postanızın bütün klasörlerini zaman zaman kontrol etmenizi rica ediyoruz. Bunun yanında sitemizde yayınladığımız Hungry Shark Evolution hesapların ait kullanıcı adı ve şifreler tamamen bize aittir ve yasal yollardan oluşturulmuş. Hesapların hiçbiri sızma, kırma veya başka yasal olmayan yollarla çalınmamıştır. Sitemizde sahiplerinin bilgisi dışında paylaşılan hiçbir hesap bulunmamaktadır.

Siz değerli ziyaretçilerimizle paylaştığımız hesapların bir süresi bulunmamaktadır. Ancak içlerinde bulunan gems miktarları sınırlıdır. Farklı hesapları bir arada kullanarak gems sayısını arttırmanız mümkün değildir. Bundan dolayı oynarken ve gemslerinizi harcarken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Ama yine de istediğiniz zaman AccountsUS’ı ziyaret edip, gemslerle dolu bir hesap alabilir ve oyun keyfinize kaldığınız yerden, bu sefer farklı geliştirme seçeneklerini deneyerek, devam edebilirsiniz.

Hungry Shark Evolution Neden Bu Kadar Çekici Bir Oyun?

Su altının bilinmeyen diyarlarında geçen oyun, bizlere dünya üzerinde yaşamış en başarılı yırtıcılar olan köpekbalıklarını yönetme imkânı veriyor. Oyunun mekaniği ufak balıkları yiyerek büyümek ve daha büyük balıklara ve insanlara elbette, yem olmamak üzerine kurulu. Çok basit bir oynanışı bulunan oyun hem bilgisayarlarda hem tablet ve telefonlarda kolaylıkla oynanabiliyor ve eğlenceyi cebinizde her yere taşıyabiliyorsunuz.

Oyun sizi sürekli olarak hareketli olmaya ve köpek balığının karnını doyurmanız için zorluyor. Bir müddet bir şey yemezseniz, köpek balığınız açlıktan hayatını kaybediyor.

Köpekbalığınızı, doğal olmayan yöntemlerle bile, geliştirerek kendi stilinize uygun bir oynanış için uygun hale getirebiliyorsunuz. Oyun içerisinde çok farklı köpek balıkları da mevcut, iyileştirmeler dışında bunlara da yönelebiliyorsunuz. Timsah çeneli, pul derili, boynuzlu gibi gerçek dünyada olmayan birçok hayal ürünü köpek balığı ile denizlere dehşet saçabiliyorsunuz.

Akıcı ve renkli grafikleriyle dikkat çeken Hungry Shark Evolution, oynarken gözü de yormuyor. Hareketli bir oynanışa sahip oyunda grafikler ekranda yer alan birçok balık ve diğer nesnenin birbirine karışmasını engelleyerek renk salatasına dönmeden, temiz ve sakin oynanış hissi veriyor. Su altı ve üzerindeki hedeflere saldırabildiğiniz oyun, eğlenceli vakit geçirmek isteyen ve kafasını dinlendirmek isteyen herkes için ideal bir seçenek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir