7Bilgi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Oyun
 4. »
 5. Bedava Overwatch Hesapları – Her Zaman Güncel Listeler!

Bedava Overwatch Hesapları – Her Zaman Güncel Listeler!

Admin Admin -
75 0

Merhaba! Bugün sizlere oyuncu olan karakterin kendi gözünden oyunu oynamasına olanak sağlaması nedeniyle oldukça kısa süre içerisinde büyük bir ilgi ve beğeni kazanan Overwatch oyunu için bedava Overwatch hesapları alma konusunda yardımcı olacağız.

Overwatch, pek çok oyunun yapımını üstlenen Blizzard Entertainment tarafından 2016 tarihinde yayına çıkarılan çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Birinci şahıs nişancı oyuncu etrafında planlanan bu oyun içerisinde farklı pek çok oyun modu mevcut olduğu gibi farklı haritalarda oynanabilen oyunda birbirinden farklı yeteneğe ve özelliğe sahip karakterler de mevcut olup bu karakterlerin üstlendikleri farklı rolleri vardır.

Çevrimiçi oyun kategorisinde yer alan Overwatch oyununun, sürekli güncellenerek yeni eşsiz özellikler kazanması oyunun popülerliğinin yıllar içerisinde katlanarak artmasına ve halen en sevilen oyunlar arasında yer almasına neden olmaktadır.

Overwatch oyunu,

 • Normal oyun
 • Origins Edition ve
 • Koleksiyoncu Versiyonu olmak üzere üç farklı versiyonda farklı ücret aralıklarında piyasada bulunmaktadır.

Farklı versiyonları arasında oldukça değişken olan fiyatlarıyla yüksek bütçelere sahip olan Overwatch oyunu için sizlere oyunda kullanabileceğiniz bedava Overwatch hesapları konusunda gerekli bilgilendirmeleri bu yazımızda gerçekleştireceğiz.

Bedava Overwatch Hesapları Nasıl Alınır?

Overwatch oyunu, savaşın paramparça ettiği bir dünyaya barışı getirmek amacıyla bir araya gelen kahramanlardan esinlenerek hazırlanan uluslararası bir kahramanlık mücadelesidir. Overwatch, savaşı bitirdikten sonra, barışın korunması ve bu esnada yenilik ve keşif çağının gelişmesine olanak sağlamaktadır. Oyunun kendi içerisindeki stratejilerin yanı sıra ekiplerin kendi takımları ile birlikte geliştirdikleri oyun stratejileriyle her oyunda ayrı bir heyecana hakim olan Overwatch, ekiplerin her farklı rakiple savaş stratejilerini çarpıştırmasına olanak sağlamaktadır.

Farklı kategorilere sahip olarak farklı heyecanlarla ev sahipliği yapan Overwatch, Euro cinsinden satın alınarak oynanabilmektedir. Bizler ise bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilmeniz ve bu evrensel heyecana ortak olabilmeniz için her ay Overwatch hesapları satın alarak sizlerin ücretsiz hesaplarla oyun deneyiminizi geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Bedava Overwatch hesapları için sitemizi takip edebilirsiniz. Gün içerisinde Overwatch hesapları bitebilmektedir. Hesaplar düzenli olarak güncellenmektedir. Sosyal medya hesaplarında da takip ederek açılan bedava Overwatch hesaplarını görebilirsiniz. İstediğiniz mod ve karakteri seçerek oyundaki yerinizi alabilirsiniz.

Overwatch Nasıl Oynanır?

Overwatch oyunu, 6’şar kişilik 2 ekibin karşılaması ile online olarak oynanan bir oyundur. Oyun esnasında takımların seçtiği haritalardan bulunan noktalara 1. takım saldırı düzenleyerek bu noktaları fethetmeye çalışırken, diğer takım da bu esnada karşı atak düzenleyerek bu fetihleri engellemeye çalışmaktadır. Bu karşılaşmalar kimi zaman 5 – 10 dakika içerisinde biterken kimi zaman da 1 – 2 saat civarı sürebilmektedir. Karakterlerin, haritaların ve oyuncuların sahip olduğu niteliklerle oyun heyecanı sürekli değişen Overwatch, bedava Overwatch hesapları ile daha eğlenceli hale dönüşmektedir.

Overwatch hesabı satın alındıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Online bir oyun olmasının yanında ses efektlerinden grafiklerine kadar pek çok özelliği ile de dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı platformlardaki oyuncuların bir araya gelebildiği bir oyundur.

 Overwatch, oyuncularına üç farklı mod sunmaktadır. Her biri içerisinde farklı özelliklere sahip iken oyun oynarken farklı deneyimlerde yaşamanızı sunmaktadır. Bu modlar ise;

 • Battle Royal Modu
 • Party Royal Modu
 • Forniture Yaratıcı Modu

olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz hesaplar ile kişileştirilmiş oyun haritaları üzerinde mücadeleye başlayabilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Battle Royal modu, büyük bir mücadelenin yaşandığı durmadan küçülen bir alan içerisinde yalnızca atış değil bunun yanında bir şeyleri inşa ederek bir sonraki hamleyi detaylı bir şekilde düşünmesi gerekmektedir. Eğlencenin yüksek olduğu bir moddur. İnşa etmeden önce oyunun etrafında dağılmış bir şekilde bulunan kaynakları toplamalıdır. Çeşitli planlar yaparak kilit altında olan becerileri ortaya çıkararak karakterler içinde karmaşık alanlar inşa edebilirler. Bedava Overwatch hesapları ile siz de bu modu ile hem takım hem de oyuncular ile karşılıklı olarak mücadele edebilirsiniz.

Party Royal modunda takım ve oyuncular ile de savaşılmaktadır. Oyuncuların en çok tercih ettiği modlardan biridir. Farklı oyunculara karşı oynayabilmek için yapmanız gereken Overwatch hesabınızı açmaktır. Sonrasında da adımları takip ederek modları seçerek bir takım içerisinde mi yoksa en başta oyuncular ile bire bir oynamak istediğinizi karar vermeniz ile de devam etmektedir.

Forniture yaratıcı modunda ise oyun içerisinde yer alan karakterler kendi yeteneklerini keşfettikleri ve hayal güçlerini ortaya çıkardığı bir deneyim sunması ile dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı karakterlerin olduğu ve dinamizmin yüksek olduğu bir oyundur. Bedava Overwatch hesabı ile oyuna en başından başlayabilirsiniz. Farklı karakterleri seçerek oyunun her özelliği ile tanışacağınız içinde sıkılmadan çok eğleneceksiniz.

İlk oynanmaya başladığı ilk günden itibaren Overwatch rakiplerinin önüne geçmiştir. Oyundaki mücadeleler ve tasarıma kadar bir nişancı oyunundan fazlasını oyuncular ile de buluşturduğu içinde çok kısa bir süre içerisinde Yaklaşık 400 milyon olan oyuncu oynamaktadır. Her geçen gün artan oyuncular arasındaki yerinizi bedava Overwatch hesapları içerisinden siz de hesabınızı alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir