7Bilgi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Oyun
 4. »
 5. Bedava Tanki Online Hesapları – 2023 Güncel Listeler !

Bedava Tanki Online Hesapları – 2023 Güncel Listeler !

Admin Admin -
60 0

Merhaba! Bugün sizlere çok sevilen tank savaşları üzerine kurulu olan aksiyon oyunu olan ücretsiz Tanki Online oyunu için nasıl bedava Tanki Online hesapları alabileceğinizden bahsedeceğiz. Rus oyun yapımcısı Alternativa tarafından ilk olarak 2009 yılında piyasaya sürülen Tanki Online, bilgisayarlar üzerinden hiçbir yazılım yüklenmesine gerek duymadan, daha sonra HTML5’e güncellenecek olan Flash kodu üzerinden çalışan, internet tarayıcısı bazlı, ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Android platformu için Google Play’den indirebileceğiniz bedava Tanki Online henüz İOS platformunda desteklenmemektedir.

Ücretsiz Tanki Online oyununda oyuncuların amacı, bulundukları arenada rakiplerinin tanklarını yok etmektir. Özellikle oyuna yeni başlayan oyuncular, uzun süredir oynamakta olan tecrübeli oyuncularla mücadele edebilmeleri ücretsiz Tanki Online Premium hesap edinmenin yollarını aramaktadırlar.Aşağıda yer alan bedava Tanki Online Hesapları listesi ile bedava Tanki Online Premium hesap almak isteyenoyunculara bu konuda yardımcı olacağız.

Nasıl Ücretsiz Tanki Online Hesabı Alınır?

2017 yılında Steam Platformundan da satışı yapılmaya başlayan Tanki Online Premium hesabı oyuncuların oynadıkça kazanabilecekleri ekstra özellik, geliştirme ve yeteneklere daha hızlı ulaşmalarını sağlamaktadır. Tanki Online Premium Hesabı sahibi olan oyuncular;

 • Savaşlar sonrasında %50 daha fazla deneyim puanı kazanma,
 • Savaş sonunda %100 daha fazla kristal kazanma,
 • Tankın hem görünümünü özelleştiren hem de dayanıklılığını arttıran boya seçeneklerine ulaşma,
 • Özel ve çok daha kuvvetli toplara erişim imkânına,
 • Savaş alanında, konuşma ekranı ve forumlarda kullanabilmek üzere özel ikonlara,
 • Sadece Premium oyuncuların katılabildiği, kişiselleştirilebilen oyunlara katılabilme veya başlatabilme özelliklerine ve avantajlarına erişebilmektedirler.

Bu özellikler ile oyun içerisinde daha hızlı seviye atlayabilen oyuncular, daha kuvvetli tank ve ekipmanlara da daha çabuk kavuşabilmekte, böylece oyun deneyimleri daha da tatmin edici hale gelmektedir. Tanki Online ücretsiz bir oyun, buna rağmen bütün içeriklere ulaşılması için Premium hesap kullanılmasını gerektirmektir.

Tanki Online oyununda iki farklı para birimi bulunmaktadır. Bunlardan ilki kristallerdir. Oyuncular, takımlarının savaşta gösterdikleri performansa ve bu performansa olan katkılarına göre savaşların sonunda kristallerle ödüllendirilirler. Oyun sırasında diğer kristal kazanma yolları rastgele oyun alanına bırakılan altın kutuları yakalamak, her gün değişen farklı görevleri ve meydan okumaları tamamlamaktadır. Kristaller tankınızın zırhını ve atış gücünü güçlendirmek için kullanılabildiği gibi, tanka yeni özellikler kazandırmak, drone almak için de kullanılmaktadır. Bundan dolayı oyuna yeni başlayanlar için ücretsiz Kristalli Tanki Online Hesabı sahibi olmak büyük avantajlar sağlamaktadır.

Oyunun ikinci para birimi Tankoins, yine oyun oynanarak kazanılabilmesinin yanında parayla da satın alınabilmektedir. Tankoins ile kristal, tankınız için güçlendirmeler satın alabilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf
Hesapların Hepsi tamamen tarafımıza aittir. Hepsi yasal yollarla elde edilmiştir ve hiç birisi illegal yollarla elde edilmemiştir. Güvenle Kullanabilirsiniz.

Hesapların Hepsi tamamen tarafımıza aittir. Hepsi yasal yollarla elde edilmiştir ve hiç birisi illegal yollarla elde edilmemiştir. Güvenle Kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Tanki Online hesabı almak için sitemiz 7Bilgi’de yer alan bedava Tanki Online Hesapları listemizi tercih eden siz değerli kullanıcılarımızdan bir ricamızvar.Sitemizde yayınlanan kullanıcı adı ve şifreler her gün güncellenmektedir. Hesap sayılarında herhangi bir tükenme yaşanması mümkün değildir. Bundan dolayı Ücretsiz Tanki Online Hesapları Listesi içerisinde bulunan hesaplardan lütfen birer tane almanızı rica ediyoruz. Tanki Online bedava ve çok sevilen bir oyun olduğundan dolayı ücretsiz Tanki Online hesapları için talep çok fazla.

Sitemizde bulunan ücretsiz Tanki Online hesapları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bedava Tanki Online hesapları tamamen yasal yollarla temin edilmekte, hiçbir hesap kırma, hesap çalma gibi etik olmayan yöntemler kullanılmamaktadır. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi seçip, şifrenizi değiştirdikten sonra istediğiniz süre boyunca dilediğiniz kadar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer Bedava Tanki Online Hesapları Listesi içinde bulunan kullanıcı hesap ve şifreleri çalışmıyorsa, hepsi alınmış demektir. Ücretsiz Tanki online hesap alma için bir gün bekleyebilir veya aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilir, bedava Tanki Online hesap alma işleminiz için yardım talep edebilirsiniz.

Tanki Online Nasıl Bu Kadar Popüler Oldu?

Tanki Online oyununun bu kadar hızlı popülerleşmesinin en önemli sebebi kuşkusuz ki çok kolay öğrenilen basit ve eğlenceli bir oyun olmasıdır. Kolay öğrenilen ama ustalaşması çok pratik gerektirenTanki Online’ın bir diğer dikkat çeken özelliği ise internet tarayıcıları üzerinden, herhangi bir kurulum gerektirmeden oynanabilmesidir. Bu sayede, istenilen her yerde, çok kuvvetli bir bilgisayara ihtiyaç duyulmadan, istenildiği zaman oynanabilir.

Her yaştan oyuncuya hitap eden oyun, 2016 yılında büyük bir güncellemeden geçmiş, Flash ile hazırlanan oyun motorunun yerini HTML5 almış ve günümüzdeki gelişmiş grafiklere kavuşmuştur. Yapımcıları tarafından sürekli geliştirilen Tanki Online, 2009 yılında 200.000 oyuncuya sahipken, bu sayı 2011’de 3 milyon ulaşmıştır. 2012’de 10 milyon oyuncusunu aşan oyun, 2017 yılında Steam platformu üzerinden de Premium hesap satışı yapmaya başlamış, 2020 itibariyle 25 milyon oyuncu barajını aşmıştır.

Oyuncularla aktif olarak sürekli iletişimde bulunan geliştirme ekibi, oyuna hemen her ay yeni özellikler eklemekte, Dünya Kupası, Sevgililer Günü, Cadılar Bayramı, Milli günler, Kadınlar Günü gibi olaylara özel etkinlikler düzenleyerek, oyunun rutin bir hal almasını engellemektedirler. Ayrıca, bu günlerde gerçekleştirilen çeşitli yarışma ve meydan okumalarla, oyunculara oyun içerisinde kullanabilecekleri birçok hediyelerde sunulmaktadır.

Siz de Tanki Online heyecanına bir adım önde başlamak, ücretsiz Tanki Online Premium çar sahibi olmak için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir