7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava PBE Hesapları LoL – En Güncel Listeler!

Bedava PBE Hesapları LoL – En Güncel Listeler!

Admin Admin -
76 0

Merhabalar, bu yazımızda bedava PBE hesapları Lol ayrıcalıklarıyla tanışacaksınız. Son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisi olan ve teknik detayları hakkında da oldukça fazla arama yapılan League of Legends oyununa çok daha üst düzey deneyimleme fırsatı bulacak, oyunun zevkine daha iyi varacaksınız.

Öncelikle League of Legends oyunu bildiğimiz gibi 2009 yılında piyasaya çıkmıştı. On yılı aşkın süredir kendini sürekli geliştiriyor ve çok büyük kitleler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Bu oyunun piyasadaki pek çok oyundan farklı yanları var. Ne mi? En büyük farkı oyunun geliştirilmesinde ve sorunların giderilmesinde pay sahibi olabiliyorsunuz. Yani League of Legends oyunu geliştiricilerine yardımcı olma şansınız var. Bedava PBE hesapları Lol ile bunu yapmanız mümkün.

PBE, Açık Beta manasına geliyor. Açık Beta erişimine sahip olduğunuz taktirde pek çok avantaj sizi bekliyor. Bedava PBE Lol hesapları sayesinde şampiyon, mod, kostüm, yeni gelen timler gibi ayrıcalıkları deneyimleme imkanınız oluyor. Bunların her birisi oyundan alacağınız eğlenceyi arttırıyor ve sizi ayrıcalıklı kılıyor.

Deneme süresi boyunca kullanıcılar Lol’ün yeni sürümlerini, özel kıyafetlerini test edebiliyorlar. Oldukça keyifli bir açık beta olmasına rağmen herkes kayıt olmamakta. Kayıt için belirli şartları sağlamanız gerekir. Ekibimiz sizin için League of Legends hesapları ve şifreleriyle başvuruda bulundu ve birçok hesabı PBE’ye erişime uygun görüldü. Aşağıda vereceğimiz bedava PBE hesapları Lol ile siz de giriş yapabilir, eğlenceyi deneyimleyebilirsiniz. PBE hesaplarımız ve şifreler her zaman güncel tutulmaya çalışılacaktır.

Bedava PBE Lol Hesapları

PBE hesapları çoğu kez belli bir ücret karşılığı satılıyor. Fakat bizler bunun doğru olmadığını düşünüyoruz. Bu yüzden de bedava PBE Lol hesapları için ücret talebinde bulunmuyoruz. Liste halinde verdiğimiz hesap ve şifreleri sık sık güncelliyoruz. Olur da listedeki hesaplardan almakta gecikirseniz yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz. PBE LOL hesabı talepleriniz kısa sürede karşılanmaya çalışılacaktır.

Aşağıda bulacağınız bedava PBE hesapları ve şifreleri ekibimiz tarafından kontrolleri yapılarak eklenmektedir. Bütün PBE hesaplarımızın ve şifrelerinin yüzde yüz League of Legends PBE Lol hesaplarını açtığından emin olabilirsiniz. Fakat hak verirsiniz ki bizim de sınırlı bir bütçemiz var ve hesap sayımız sınırlı. Bu yüzden listedeki hesaplardan almakta gecikmiş olabilirsiniz. Eğer o gün bedava PBE Lol hesabı alamadıysanız ertesi gün yeniden deneyebilirsiniz. Çünkü bu bedava PBE Lol hesaplar ve şifreler her gün güncellenmektedir. Olur da acil hesap ihtiyacınız olursa da yorum ekranımızı kullanabilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

League of Legends PBE Sunucusu Hakkında

Bedava Lol PBE hesapları sayfamızda sizleri bekliyor. Ancak League of Legends PBE hakkında bilgi vermekte de fayda var. Oyun, her iki haftada güncelleme alıyor ve bu güncellemelerle birlikte çok sık değişiyor. Geliştirici Riot Games, yaptığı değişiklikleri doğrudan oyuna koymak yerine ilk etapta bu güncellemenin içeriklerini PBE sunucusunda, yani Açık Beta Ortamı’nda erişimi olan oyunculara erişme hakkı tanıyor.

Güncellemenin sunucudaki performansına göre güncellemelerde değişikliğe gidiliyor ya da genel kullanıma açılmadan kaldırılıyor. PBE Lol hesabı olanlar da bu sunucuya girerek erken erişim hakkı elde edebiliyor. Dilerseniz siz de bu sunucuya girerek sevdiğiniz oyuna gelen değişiklikleri deneyebilir veya bu sunucuda bütün şampiyonların ve skinlerin açık olmalarından yararlanabilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz bedava PBE hesapları Lol ile bunu yapmanız oldukça basit.

PBE’ye kendiniz girmeye çalıştığınızda bazı zorlu kriterleri sağlamanız gerekiyor. Aksi taktirde League of Legends Açık Beta sürümlerine dahil olamıyorsunuz.

Riot Games, bütün herkesin bu sunucuya girerek test süreçlerini bozmasının önüne geçmeyi düşünüyor. Bu yüzden oyun bozan kişileri PBE’ye katmıyor. Eğer PBE’ye dahil olmak istiyorsanız hesabınızın çeşitli kriterleri karşılıyor olması gerekir.

İlk olarak hesabınızın kullanılabilir halde olması gerekiyor. Mevcut uzaklaştırma cezanız varsa PBE’ye giremiyorsunuz. Hali hazırda hesabınız uzaklaştırma cezası almış bulunuyorsa belirtilen süre sonuna kadar beklemeniz gerek. Bu da pek çok şeyi kaçırmanız manasına geliyor.

İkinci olarak takdir seviyesinin 3 ya da üzerinde olması gerekmekte. Eğer taktir seviyeniz 3’ten düşükse hesabınızla PBE’ye başvuruda bulunamıyorsunuz. Bunu sağlamanın ve sürdürebilmenin kolay olmadığını hatırlatmakta fayda var.

Belirttiğimiz iki temel kriteri sağlıyorsanız açık beta sunucusu için başvuruda bulunabilirsiniz. Fakat geliştirici sınırlı sayıda hesaba bu ayrıcalığı tanımakta, çoğu kişinin hesabı gerekli yeterliliği taşımamaktadır. Dolayısıyla hesabınızın reddedilme ihtimali oldukça fazladır.

Hızlı ve Güvenli Bedava PBE Hesapları LoL

Hesabınızla bedava PBE hesapları Lol kriterleri sağlamaya çalışmak yerine ekibimizin hazırlamış olduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Bizler zaten bedava PBE hesapları Lol satın alıyoruz. Şifreleriyle birlikte web sitemizde yer veriyoruz. Tek yapmanız gereken düzenli olarak sayfamızı ziyaret ederek bedava PBE hesapları arasından birisini kullanmak. Belki ilk denemenizde şansınıza bir hesap ile giriş yapabilirsiniz. Belki de yetişemeyebilir ve şansınızı ertesi gün deneyebilirsiniz. Hesaplarımızın tamamı yasal yollarla satın alınmış, güvenlidir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir