7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava Score! Hero Hesapları – En Kaliteli Güncel Hesaplar !

Bedava Score! Hero Hesapları – En Kaliteli Güncel Hesaplar !

Admin Admin -
66 0

Merhaba, bugün sitemizde ücretsiz Score Hero hesapları paylaşacağız. 2015 yılından beri piyasada olan oyun, Appstor ve Play Store’da 10 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmış durumda. Ülkemizde en sevilen spor olan futbola farklı bir bakış açısı getiren oyunun sunduğu bütün özelliklere erişebilmeniz için sizinle paylaşacağımız ücretsiz Score Hero üyeliği hesaplarını yazının ilerleyen bölümlerinde bulabileceğiniz Score Hero ücretsiz hesap listesi içinde bulabileceksiniz.

Score Hero, piyasada bulunan diğer futbol oyunlarından farklı bir oyun. Bütün maçı oynamak yerine, maç içerisinde yer alan ve oyuncunuzun içinde bulunduğu pozisyonların oynandığı bir oyun. Örnek olarak eğer hücum oyuncusu seçmişseniz, takımınız atağa kalktığı zaman derinlemesine pas atmanız, orta açmanız, verkaç yapmanız ve nihayetinde pozisyonu golle sonuçlandırmanız gerekiyor. Başarısız olduğunuz zaman pozisyonları tekrar edebiliyorsunuz ancak bu da enerjinizi azaltıyor. Enerjinizin tekrar dolması için uzun süre beklemeniz veya oyun içinde kazandığınız parayla enerji almanız gerekiyor.

Oyun ilerledikçe görevleri baştan yapmak gerekliliği, enerjinin dolması için her seferinde daha fazla beklemenize sebep oluyor ve bir noktadan sonra enerjinin dolmasını beklemeye oynamaya ayırdığınızdan daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor. Bu kısır döngüden kurtulmanın en kolay yolu, ücretsiz Score Hero hesabı sahibi olmak.

Oyun içinde kazandığınız paralar, oyunun verdiği görevleri ne kadar başarıyla tamamladığınıza ve ne kadar çok tekrar yaptığınıza göre değişiyor. İlerledikçe zorlaşan oyunda, bir noktadan sonra görevleri tek seferde başarmak mümkün olmadığı için Bedava Score! Hero Hesapları çok talep görmeye başladı.

Ücretsiz Score! Hero Hesabı Nereden Alabilirim?

Birçok oyuncu, oyuna baştan başlama pahasına Bedava Score! Hero Hesapları için internette arama yapmakta, oyunun zorlaştığı bölümlerde yüksek enerjiye sahip olabilmek adınabedava Score Hero hesabı aramaktadır. 7Bilgi olarak aşağıda yer alan Score Hero bedava hesap listesi ile bedava Score Hero üyeliği alabilir, sanal futbolculuk kariyerinizde basamakları büyük bir hızla tırmanabilirsiniz.

Score Hero ücretsiz hesap almak için aşağıda yer alan listeye bakmadan önce siz değerli ziyaretçilerimizi birkaç konuda bilgilendirmek istiyoruz. Score Hero bedava hesap listesi temin edilmiş hesaplardan oluşmaktadır ve hesapların tamamı yasaldır. Hesapların hiçbiri kırma, sızma, şifre çalma gibi yasal olmayan yöntemlerle temin edilmemiştir. Kullanıcı adı ve şifrenizi seçtikten sonra, hesabınızı istediğiniz kadar, gönül rahatlığıyla kullanabilir, Score Hero’nun üst seviyelerinde rekabet edebilirsiniz.

Maalesef, elimizde bulunan Score Hero bedava hesap sayısı sınırlıdır. Bundan dolayı siz değerli 7Bilgi ziyaretçilerinden ihtiyacınızdan fazla bedava Score Hero hesabı almamanızı rica ediyoruz. Eğer listedeki hesaplar hata veriyor veya çalışmıyorsa, başka üyelerimiz tarafından alınmış olabilirler. Score Hero ücretsiz hesap listesi sürekli yeni hesaplarla güncellenecektir. Siz de ücretsiz Score Hero hesabı almak isterseniz listenin güncellenmesini bekleyebilir veya aşağıda bulunan iletişim formu ile bizimle bağlantı kurup, bedava Score Hero hesabı talep edebilirsiniz.

Bazı e-posta servisleri bu mailleri Spam olarak tanımlayıp, gelen kutusuna almak yerine, spam klasörüne veya silinmiş öğelere taşıyabiliyor. Bu gibi olumsuzlukları engellemek adına, bizimle iletişime geçtikten sonra size gönderdiğimiz bedava Score Hero üyelik bilgilerine ulaşmak için lütfen sık aralıklarla bu klasörleri de kontrol ediniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Hesapların herhangi bir süresi bulunmamaktadır. Ancak, yüklü olan paralar bittikten sonra ücretsiz olarak tekrar yüklenememektedir. Oyunu oynayarak veya kredi kartı kullanarak para alabilir ve bu paralarla enerji, futbolcunuz için yeni saç ve sakal stilleri, kramponlar gibi kişiselleştirmeler edinebilirsiniz.

Score! Hero ve Diğer Futbol Oyunları Arasındaki Fark

Score! Hero’yu farklı kılan ilk nokta, dokunmatik ekranla oynanması için geliştirilmiş olması. Bunun yanında, futbola piyasada önemli yer kaplayan oyunların aksine aksiyon ve oyun odaklı değil, birey bazında yaklaşıyor olması. Tıpkı gerçek hayattaki gibi 6-0 yenik olduğunuz maçta, oyuncunuzun yer aldığı pozisyonlarda başarı sağlar ve maçtaki bütün görevleri tamamlarsanız, oyun sizi ödüllendiriyor. Bu şekilde, takımınız küme düşüyor olsa bile bir anda dünya devlerinden gelen transfer teklifleri ile karşılaşabiliyor, kariyerinizde ilerleyebiliyorsunuz.

Dokunmatik ekranla oyun oynamaya alışık olmayanların ilk başlarda zorlanacakları oyun, öğrenmesi kolay ancak ustalaşması oldukça zor bir oyun. Her hamleden sonra oyunun durması, oyuncunun bir sonraki hamlesini düşünmesi için fırsat verirken, oyunun gerçekçiliğini azaltmaktan ziyade, oyunun karakterinin stratejiye kaymasına yardımcı oluyor.

Futbolcunuzun oynadığı bölgeye göre değişen pozisyonlar, genellikle top kaybı veya hücuma kalkılan durumlarla başlıyor. Pozisyonlar ise gol olan durumlar ile, top kaybı, taç ve out durumlarında sonlanıyor.

Telefon hafızasında yaklaşık 100mb yer kaplayan Score! Hero, hem Appstore’da hem de Google Play’de yüksek puanlara ve çok olumlu eleştirilere sahip. Futbolu ve futbol oyunlarını seven ancak klasik futbol oyunlarından sıkılanlar ve menajerlik oyunlarından hoşlanmayanlar için, tek bir oyuncunun kariyer yolculuğuna şahitlik etmek isteyenler için Score! Hero mükemmel bir seçim olarak kendini gösteriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir