7Bilgi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Diğer
 4. »
 5. G Suite Bedava Hesapları – En Günel Listeler 2023!

G Suite Bedava Hesapları – En Günel Listeler 2023!

Admin Admin -
56 0

Hoş geldiniz! Bugün sizlere dünyanın internet devi Google tarafından sunulan harika bir hizmet olan G Suite bedava hesap nasıl alınır konusu hakkında bilgi vereceğiz. Google tarafından ilk olarak 2006 yılında kullanıma açılan G Suite, kullanıcılarına internet üzerinde erişebilecekleri tam bir ofis paketi deneyimi sunmak için tasarlandı.

Burada bir not eklemek istiyoruz. Google, G Suite’in ismini 2020’nin haziran ayında “Workplace” olarak değişti. Ancak piyasada paket hala G Suite olarak anıldığı için, biz de bilinen ve sevilen adını kullanmaya devam ediyoruz.

Bulut depolama, aynı belge üzerinden birden fazla kişinin eş zamanlı çalışabilmesi özelliklerini sunan ücretsiz G Suite, ücretli kullanıcılarına diledikleri uzantılarda e-posta hesapları açabilmelerini (örnek olarak [email protected]) sağlarken, sınırsız depolama alanı ve 7/24 telefon ve e-posta ile destek sunuyor.

Google G Suite platformunda aşağıdaki uygulamaları kullanabilirsiniz;

 • Gmail: Google’un e-posta servisi.
 • Google Takvim: Etkinlik ve randevularınızı ekleyip takip edebileceğiniz takvim uygulaması. Gmail ile senkronize çalışır. Randevularınız yaklaşırken size hatırlatma e-postası gönderir.
 • Google Drive: Bulut depolama çözümü. Bilgisayarınızda bir klasörle eşleyip, klasör ve Google Drive üzerindeki dosyaların her zaman güncel kalmasını sağlayabilir, dosyalarınızı saklayabilir, diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.
 • Goodle Dokümanlar: Google tarafından geliştirilen çevrimiçi sözcük işleme programıdır. İş sürümünde birden fazla kişinin aynı belge üzerinde çalışmasına izin verir. Kişiler çalışırken, aynı ekranda yazışarak birbirleri ile fikir alışverişi yapabilirler. Bunun yanında Dokümanlar, hangi kullanıcının belgede değişiklikler yaptığının tam kaydını tutabilmektedir. Bu sayede hatalı hazırlanan dokümanlarda hataların kimden kaynaklandığı tespit edilebilmektedir. Google Dokümanlar ile her türlü metni, istediğiniz biçimde, görsellerle zenginleştirerek hazırlayabilirsiniz.
 • Google E-Tablolar: Hesap tabloları iş hayatının olmazsa olmazlarıdır. Başta muhasebe ve satış departmanları olmak üzere, birçok bölüm kayıtlarını hesap tabloları üzerinde tutuyor ve anında girdikleri verilerin sonuçlarını görebiliyorlar. E-Tablolar rakipleri gibi makro hazırlanmasına izin verirken, sistem yöneticilerinin tabloda bulunan formülleri kilitlemesine izin vererek, orijinal içeriğin bozulmadan kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Dokümanlar gibi yapılan her değişikliğin kaydını tutan E-Tablolar, işletmelerin tüm verilerinin güvende olmasını sağlıyor.
 • Google Slides: Sunumlarda kullanılmak üzere görseller ve slaytlar hazırlamak için geliştirilen uygulama.
 • Google Forms: Anket çalışmaları yürütmek üzere hazırlanmış uygulama. Eğitim sürümünde öğretmenlerin daha çeşitli sorular hazırlamalarını kolaylaştıracak geliştirmeler de mevcut.

Bunlar G Suite paketine dahil olan uygulamaların en çok kullanılanları. Bunların yanında Chat, Kasa, interaktif tahta uygulaması olan Jamboard, video konferans uygulaması Meet’te pakete dahil.

Ücretsiz G Suite Hesabı Nasıl Alınır?

İşletmelerin verimliliğini masrafsız bir şekilde arttırmak isteyen şirketler ve projelerini daha hızlı bitirmek isteyen öğrencilerin tercih ettikleri Bedava G Suite hesabı sahibi olmak için yapmanız ve dikkat etmeniz gerekenleri aşağıda devamını okuyacağınız G Suite Bedava Hesapları yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Önce ufak bir bilgilendirmede bulunmak istiyoruz. 7Bilgi’de yayınlanan G Suite bedava hesap listesi içinde bulunan hiçbir bedava G Suite üyeliği hesap bilgileri çalıntı, hesap kırma, sızma gibi yöntemlerle elde edilmemiştir. G Suite Ücretsiz hesap listesi yer alan bütün Ücretsiz G Suite Üyeliği hesap bilgileri tamamen yasal yollardan edinilmiştir.Hesabınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hesabınızı aldıktan sonra, diğer kullanıcılar için de alt profiller ayarlamanız gerekecektir. Profilleri ayarlarken hangi kullanıcının hangi uygulamaya ve dosyalara erişebileceklerini belirleyebilirsiniz.

Elimizdeki hesap sayısı sınırlı olduğundan dolayı ziyaretçilerimizin ihtiyacı birer ücretsiz G Suite hesabı almalarını rica ediyoruz. Ve lütfen almış olduğunuz şifresini değiştirdikten sonra aşağıda bulunan iletişim formunda aldığınızı belirtin. Bu sayede biz de G Suite Ücretsiz hesap listesinden hızlı bir biçimde çıkartalım ve yerlerine yeni kullanıcı adı ve şifreler yayınlayalım. Elimizdeki bütün hesapları suiistimalleri engellemek için bir kerede yayınlayamıyoruz. Bu konuda siz sayın ziyaretçilerimizin anlayışlarına sığınıyoruz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwfG Suite bedava hesap listesini sık sık güncelliyoruz. Eğer denediğiniz bedava G Suite hesaplarının hiçbiri çalışmıyorsa veya hata veriyorsa, bu hesaplar daha önceden alınmış ve şifreleri değiştirilmiş demektir. Ücretsiz G Suite hesabı almak için bir gün bekleyebilir ve G Suite Ücretsiz hesap listesi içeriklerini tekrar deneyebilir veya aşağıda yer alan iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçerek hesap talep edebilirsiniz. Arkadaşlarımız sizlere en kısa zamanda bedava G Suite hesap bilgileri ile dönüş yapacaklardır.

G Suite Paketini Rakiplerinden Üstün Kılan Nedir?

G Suite’in en büyük artısı kuşkusuz arkasında duran Google ve Android. Bilgisayarlar için internet tarayıcıdan başka bir uygulama gerektirmeyen G Suite uygulamaları tamamen internet üzerinden çalışıyor olmasına rağmen, çevrimdışı çalışmaya da izin veriyor. Bunun yanında Android kullanan telefon ve tabletlerin önemli bir kısmı G Suite’in en önemli uygulamaları olan Dokümanlar ve E-Tablo yüklü geldiği için, mobil ortamda da hiçbir yere bağlı kalmadan çalışmaya devam etme olanağı bulunuyor.

Tamamen internet tabanlı bir sistem olduğu için, güncelleme, versiyon farklılığı gibi uyumluluk problemleri de yaşamayacaksınız.

Çalışılan bütün dosyaların sınırsız kapasiteli Google Drive’da depolanması ve dosyalarda yapılan her değişikliğin kaydedilmesi, yapılan hatalar sonucu veri kayıplarının ve değerli emeklerin de boşa gitmesini sağlıyor. Tanımlı kullanıcıların hangi uygulama ve hangi dosyalara erişebileceklerine ve değişiklik yapabileceklerine dair kurallar oluşturarak, satışta çalışan birinin üretimin, muhasebede çalışan birinin satışın dosyalarına erişmesini ve değişiklik yapmasını engelleyebilirsiniz.

G Suite ile satış fiyatlarını tek bir dosyadan bir kere güncelleyip, alanda müşteriler ile görüşen satış temsilcilerine anında bildirebilir, takvim üzerinden hangi müşterilerle ne zaman görüşeceklerini görebilir, muhasebenin günlük ve aylık gelir giderleri takip ettiği tablolara istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

7Bilgi olarak size ücretsiz G Suite kullanma imkânı sunarak dünya çapında şirketlerin imkanlarına bedelsiz sahip olmanızı sağlıyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir konu için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir