7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Becky G Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Becky G Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
66 0

Gerçek adı Rebbeca Marie Gomez olan Becky G, ünlü bir Amerikalı aktris ve şarkıcıdır. Kariyerine 2008 yılında başladı. 2 Mart 1997’de dünyaya geldi. Ününün çoğunu 2011’de popüler şarkıların yer aldığı videolarına borçludur. Videolarının çoğu viral olmuştur ve Dr. Luke’un dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha sonra RCA Records ve Kemosabe Records ile plak anlaşmaları imzaladı. Erken yaşta Will.I.Am, Cher Lloyd ve Cody Simpson gibi birçok ünlü sanatçı ve yapımcı ile çalışma şansı buldu. 2013 yılında Becky from the Block adlı ilk single’ını çıkardı.

Sahne adı olarak Becky G kullanıyor. California, Inglewood’da doğdu. Ailesi Meksikalı-Amerikalı ve iki erkek kardeşi ve bir kız kardeşi var. Çocukluğu boyunca, ailesinin maddi sorunları vardı ve büyükanne ve büyükbabalarının garajında ​​yaşamak zorunda kaldılar. Becky G, eğitimi sırasında ailesine destek olmak için yarı zamanlı işlerde çalışmaya başladı. Cep harçlığını kazanmak için çoğunlukla eğlence sektöründe çalıştı.

Boyu:154 Cm
Kilosu:49 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri:86-61-89 Cm

Becky G’nin tek stüdyo albümü var, o da 2019’da çıkan Mala Santa. Bu albüm Amerika Birleşik Devletleri Latin listelerinde üç numara olmayı başardı. Aynı albüm İspanya listelerinde de 8. sırada yer aldı. Kariyeri boyunca çok sayıda single çıkardı. İlk single’ını 2012’de çıkardı ve Will.I.Am ile birlikteydi. Ayrıca A.X.L., Gnome Alone, Power Rangers ve El Tux gibi farklı film yapımlarında yer aldı.

Becky G Boyu

Boy: 154 Cm

Becky G Kilosu

Kilo: 49 Kg

Becky G Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Becky G Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

iDominick, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Dogs Can Fly Content Co., CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir