7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Bae Suzy Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Bae Suzy Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
66 0

Bae Suzy, kariyerine 2010 yılında başlayan ünlü bir Güney Koreli şarkıcı, model ve aktris. Aşağıda, Bae Suzy’nin boyu, kariyeri, göz rengi, vücut ölçüleri, kilosu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gerçek adı Bae Su-ji’dir ve 10 Ekim 1994’te doğmuştur. Sahne adı olarak Bae Suzy’yi kullanır ve Miss A’nın üyelerinden biri olarak büyük beğeni toplamıştır. 2011 yılında bir televizyon dizisi olan Dream High dizisinde rol aldıktan sonra oyunculuğa da adım atmıştır.

Kariyerine şarkıcı olarak başlasa da kısa sürede ülkesinde oldukça popüler bir oyuncu oldu. Bugün, Güney Kore’de ülkenin ilk aşkı olarak biliniyor. Farklı yapımlarda oynadı ve ünü yapımların başarısına önemli ölçüde katkıda bulundu. Bu yapımlardan bazıları 2013’te Gu Gamily Kitap, 2016’da Uncontrollably Found, 2017’de Sen Uyurken ve 2019’da Vagabond’dur.

Boyu:168 Cm
Kilosu:48 Kg
Göz Rengi: Siyah
Vücut Ölçüleri:84-61-86 Cm

Bugün, Güney Kore’deki en popüler ünlülerden biri. Tahmin edeceğiniz gibi bir çok markanın reklam filminde rol aldı. Sadece 2013 yılında 14 reklamda rol alarak 10 milyar Won(7.619 Milyon Dolar)’dan fazla kazandı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılık kariyerine de devam etmektedir.

Birçok marka için modellik yaptığını da belirtmekte fayda var. Bae Suzy’nin vücut ölçüleri 84-61-86 Cm. Doğal olarak koyu kahverengi saçları var ve Bae Suzy’nin göz rengi siyah. Ayrıca, Bae Suzy’nin kilosu 48 kilogram ve Bae Suzy’nin boyu 1.68 metredir. Ailesinin ortanca çocuğu olarak Gwangju’da doğdu. Bir erkek kardeşi ve bir ablası var. Bae Suzy, 2013 yılında buradan mezun olduğu School of Performing Arts Seoul’e gitti.

Özel hayatı hakkında pek bir şey bilmiyoruz çünkü özel hayatı hakkında konuşmaktan hoşlanmıyor. Genel olarak K-pop ve dance-pop türlerinde müzikler üretmektedir.

Bae Suzy Boyu

Boy: 168 Cm

Bae Suzy Kilosu

Kilo: 48 Kg

Bae Suzy Göz Rengi

Göz Rengi: Siyah

Bae Suzy Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-86 Cm

Yoon Min-hoo, CC BY 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir