7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Irene Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Irene Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
72 0

Irene ünlü bir Güney Koreli şarkıcı, oyuncu ve rapçidir. Red Velvet üyelerinden biri olarak büyük beğeni topladı ve 2014’ten beri kariyerinin tadını çıkarıyor.

Gerçek adı Bae Joo-hyun ve 29 Mart 1991’de doğdu. Yeni nesil Güney Koreli ünlülerin çoğu gibi, aynı cinsiyetten grubun bir parçası olarak da ünlendi. Red Velvet adlı Güney Koreli kız grubunun üyelerinden biridir.

Boyu:158 Cm
Kilosu:44 Kg
Vücut Ölçüleri:84-57-87 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

2013 yılında Red Velvet grubunun üyelerinden biri ve lideri olarak resmi çıkışını yaptı. Happiness adlı ilk single’larını yayınladılar. Ayrıca bugüne kadar iki stüdyo albümü, iki reissue albümü ve on bir uzun süreli albüm yayınladılar. Tüm bu kayıtlar, dünyadaki en popüler Güney Koreli kız gruplarından biri olmalarına yardımcı oldu. Tabii ki, Irene bu grubun lideri olarak ününün tadını çıkarıyor. Grubuyla yaptığı çalışmaların yanı sıra 2015 yılından itibaren solo kariyerine de ağırlık vermeye başladı.

Irene, Güney Kore’de Daegu’da doğdu. Kendisinden küçük olan tek bir kız kardeşi vardır. İnanılmaz popülaritesine rağmen geçmişi hakkında çok az şey biliyoruz ve bu konuda pek konuşmuyor. Ancak Buk-gu’da büyüdüğünü ve Haknam Lisesi’ne gittiğini biliyoruz.

Irene Boyu

Boy: 158 Cm

Irene Kilosu

Kilo: 44 Kg

Irene Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Irene Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-57-87 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir