7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Emily Ratajkowski Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Emily Ratajkowski Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
75 0

Tam adı Emily O’Hara Ratajkowski olan Emily Ratajkowski, Amerikalı model ve oyuncu. 7 Haziran 1991 doğumludur ve modellik popülaritesini 2021 yılında Treats dergisinin kapağında yer almasıyla kazanmıştır. Amerikalı olmasına rağmen, ailesinin tek çocuğu olarak Londra’da doğdu. Kariyeri çok erken yaşlarda başladı.

Modellik ve oyunculuk yaparken San Dieguito Academy’de okudu. İlk filmi, genç bir kızı canlandırdığı Andrew’s Alteration’dı. 2004 yılında gösterime girdi ama tabi ki bu küçük bir roldü. Kayda değer ilk rolü, 2014’te vizyona giren Gone Girl filmindeki Andie Fitzgerald oldu. 2014 yılında korkunç bir sorunla karşılaştı. O yıl İCloud üzerinden pek çok ünlünün fotoğrafları sızdırılmıştı. Emily Ratajkowski de bu durumun kurbanı olmuştu. Oyuncu ve yapımcı Sebastian Bear-McClard ile 2018 yılında evlendi ve çiftin 2021 yılında bir çocuğu var. Çift 2022 yılında bir dizi sorunlardan dolayı ayrıldılar.

Boyu:170 Cm
Kilosu:55 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri:88-60-90 Cm

Pek çok kişi bilmese de Emily ayrıca Lying and Stealing, The American Meme, Welcome Home, In Darkness ve I Feel Pretty gibi on bir film yapımında yer aldı. Emily ünlü şarkıcıların müzik videolarında da yer almıştır. Dima Bilan’dan Inseparable, Maroon 5’ten Love Somebody, Robin Thicke’den Blurred Lines ve Taio Cruz’dan Fast Car olmak üzere dört müzik videosunda yer aldı.

Emily Ratajkowski Boyu

Boy: 170 Cm

Emily Ratajkowski Kilosu

Kilo: 55 Kg

Emily Ratajkowski Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Emily Ratajkowski Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 88-60-90 Cm

Rogue Artists, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir