7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Ester Exposito Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Ester Exposito Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
68 0

Ester Expósito, 26 Ocak 2000 doğumlu ünlü bir İspanyol model ve aktristir. 2013’ten beri aktif bir kariyere sahip ve ününün çoğunu Netflix dizisi Elite’teki Carla Rosón Caleruega rolüne borçlu. Her zaman ünlü olmayı hayal etti ve 16 yaşında oyunculuk eğitimi almaya başladı. 2013 ve 2015 yıllarında Madrid Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde ödül kazandı. İlk profesyonel rolünü 2016 yılında aldı ve o zamandan beri sektördeki başarısının tadını çıkarıyor. Her geçen gün ünü artan dünyaca ünlü İspanyol aktrislerden biridir.

İlk rolü Vis a Vis adlı bir televizyon dizisinde Fernando’nun kızıydı. Dizi Anten 3 TV kanalında yayınlandı. 2016’da Medical Center adlı bir belgeselde Rosa Martin rolünü de üstlendi. Expósito ayrıca Estoy Vivo adlı televizyon dizisinde Ruth’u canlandırdı. Bu, ünlü İspanyol suç dizilerinden biridir ve ülkede itibarını kazanmasına çok yardımcı olmuştur. 2018 yılında Elite adlı Netflix dizisinde Carla Rosón’u canlandırdı. Dizi 2018-2020 yılları arasında platformda yayınlandı.

Boyu:166 Cm
Kilosu:54 Kg
Göz Rengi:Ela
Vücut Ölçüleri:90-60-89 Cm

Carla Rosón rolü, uluslararası bir itibar ve ün kazanmasını sağladı. Televizyon dizilerinin yanı sıra üç filmde de rol aldı. Rol aldığı diğer televizyon dizilerinden bazıları ise Elite: Short Stories, Veneno, La caza’dır. Monteperdido ve Centro Médico. Gelecekteki yapımlarda onu çok göreceğimize umduğumuz yeni uluslararası aktrislerden biri.

Ester Exposito Boyu

Boy: 166 Cm

Ester Exposito Kilosu

Kilo: 54 Kg

Ester Exposito Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Ester Exposito Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 90-60-89 Cm

Pedro J Pacheco, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir