7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Jennie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Jennie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
89 0

Tam adı Jennie Kim olan Jennie, Güney Koreli bir şarkıcıdır. K-Pop akımıyla muazzam bir itibar ve ün kazandı ve dünyadaki en başarılı Güney Koreli ünlülerden biri olarak biliniyor. Şarkı söylemenin yanı sıra rap ile de ilgileniyor ve ünlü K-Pop grubu Blackpink’in bir üyesidir. Profesyonel kariyeri 2016 yılında Blackpink çıkışıyla başladı ancak daha sonra 2018’de ilk solo albümünü çıkardı ve dünyada daha büyük başarı elde etti. Albümü Güney Kore listelerinde 2. sırada yer aldı, ancak albümle aynı adı taşıyan single’ı Güney Kore ve Amerika Birleşik Devletleri listelerinde bir numara oldu.

16 Ocak 1996’da ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya geldi. Çocukluğunda balet olmayı istiyordu ancak eğitim için Yeni Zelanda’ya taşınmasıyla kararı değişti. Bugün dünyanın en ünlü Güney Koreli ünlülerinden biri olarak kabul ediliyor ve inanılmaz bir yeteneği var.

Boyu:163 Cm
Kilosu:48 Kg
Göz Rengi:Siyah
Vücut Ölçüleri:86-57-86 Cm

Küçüklüğünden beri müziğe ilgi duyan sanatçı, 2013 yılında çıkan Special, GG Be ve Black adlı üç single’da başrolde yer aldı. Aynı zamanda Blackpink tarafından 2020’de yayınlanan Lovesick Girls’ün söz yazarı ve bestecisidir.YouTube’de 6 bölüm süren dizisi de var. Diziyi izlemek için YouTube’de Jennie – Solo Diary serisini arayabilirsiniz. Kendini şarkı söylemekle sınırlamadı, 2018 yılında Eight televizyon programı Village Survival’da da oyuncu kadrosunda yer aldı.

Jennie Boyu

Boy: 163 Cm

Jennie Kilosu

Kilo: 48 Kg

Jennie Göz Rengi

Göz Rengi: Siyah

Jennie Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-57-86 Cm

Condé Nast (through Vogue Taiwan), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir