7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava Hill Climb Racing Hesapları – Tüm Listeler

Bedava Hill Climb Racing Hesapları – Tüm Listeler

Admin Admin -
72 0

Merhaba, bugün sizlere 2012 yılında önce Android ve İOS platformlarında, sonra Windows ortamında piyasaya sürülen ve bir yıl geçmeden 100 milyon oyuncuya ulaşan Hill Climb Racing ücretsiz hesap bilgilerini paylaşacağız. 2 boyutlu bir yarış oyunu olan Hill Climb Racing, engebeli arazi üzerinde, biraz abartılmış fizik kurallarıyla, en uzun süre takla atmadan veya benzin bitmeden ilerlemek üzerine kurulmuş bir oyun.

Oyuncular yol boyunca karşılarına çıkan coinleri toplayarak puan kazanırken, daha uzun mesafeleri atlamak gibi akrobatik hareketlerle bonus puanlarda kazanabiliyorlar. Oyun içindeki coinleri biriktirerek yeni araçlar veya araçlar için geliştirmeler alınabiliyor. Yapılan geliştirmelerle araçların hızı arttırılabiliyor, yeni lastiklerle kayması engellenebiliyor veya daha zor devrilmeye başlıyorlar.

Bu geliştirmeleri yapmanın en kısa yolu ise kredi kartıyla coin satın almak. Şu anda dünya çapında oyuncu sayısı, serinin ikinci oyunuyla beraber 1 milyar barajını geçmiş durumda. Oyuncu sayısındaki bu ön görülemez artış ile Bedava Hill Climb Racing Hesapları yılında büyük rağbet görmeye başlamıştır.

Bağımlılık yaratan, basit ancak çok dikkat gerektiren bir oynanışa sahip olan oyuna hızlı bir giriş yapmak isteyen birçok oyuncu bedava Hill Climb Racing üyeliği almak için internetteki arama motorlarında yazarak Bedava Hill Climb Racing Hesapları arama yaptırmaktadır. Biz de Hill Climb Racing bedava hesap sahibi olmak isteyen oyuncuların bu ihtiyacını karşılamak amacıyla aşağıda yer alan Hill Climb Racing bedava hesap listesi oluşturduk ve siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Ücretsiz Hill Climb Racing Hesabı Nasıl Alınır?

Aşağıda yer alan Hill Climb Racing bedava hesap listesi yılı içerisinde tarafımızda alınmış bedava Hill Climb Racing hesaplarından oluşmaktadır. Sizinle paylaştığımız ücretsiz Hill Climb Racing üyeliği ile oyuna daha kuvvetli ve dengeli araçlarla başlayabilir, alışma ve öğrenme sürecinizi büyük ölçüde kısaltabilir ve oyundan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Ancak Hill Climb Racing ücretsiz hesap listesi içinden ücretsiz Hill Climb Racing hesabı almadan önce lütfen açıklamaları okuyunuz.

Öncelikle bedava Hill Climb Racing hesabı almak için 7Bilgi’yi tercih eden ziyaretçilerimizden, diğer oyun severlerin de haklarını göz ederek sadece ihtiyaçları kadar hesap almalarını rica ediyoruz. Hill Climb Racing aradan geçen yıllara rağmen hala çok rağbet gören bir oyun ve ücretsiz Hill Climb Racing hesabı almak isteyen çok fazla kullanıcı var.

Eğer Hill Climb Racing ücretsiz hesap listesi içinde bulunan hesaplar çalışmıyor veya hata veriyorsa, başka bir kullanıcılar tarafından alınmışlar demektir. Hill Climb Racing ücretsiz hesap listesi yılı içerisinde sürekli olarak güncellenmekte. Yeni hesap bilgilerinin yüklenmesi için bekleyebilir veya sayfanın alt kısmında bulunan iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve bedava Hill Climb Racing hesabı talep edebilirsiniz.

İletişim formu ile hesap talep eden ziyaretçilerimizin dikkat etmesini rica ettiğimiz bir konu daha var. Bazı e-posta sistemleri gönderdiğimiz e-postaları spam olarak işaretleyebiliyor. Bu gibi durumlarda sizlere hesap bilgilerinin gönderdiğimiz e-postalar, çöp kutusuna düşebiliyor. Sizden ricamız, bizimle iletişime geçtikten sonra e-posta kutunuzdaki bütün klasörleri kontrol etmeniz. Bu biçimde size gönderdiğimiz kullanıcı adı ve şifreye daha hızlı kavuşabilir, Hill Climb Racing’e yapacağınız hızlı başlangıcı öne alabilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Sizlerle paylaştığımız bütün Hill Climb Racing kullanıcı adı ve şifreleri bizlere aittir. Hesapların temini ve yapılan ödemeler tamamen yasal yollardan gerçekleştirilmiştir. Hiçbir hesabın temininde sızma, kırma, hesap çalma veya başka bir yasadışı yöntem kullanılmamaktadır. Hesapların hepsi bize ait olduğu için, sahiplerinden habersiz yayınlanan hiçbir hesapta yoktur. Sitemizden edindiğiniz hesaplarınızı istediğiniz sürece, güvenle kullanabilirsiniz, oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Sizlerle paylaştığımız hesapların süresi yoktur. İsterseniz yıllarca kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak yüklenen coinler bittikten sonra ya oyun için yöntemlerle ya da kredi kartı ile tekrar yükleme yapabilirsiniz. Eğer yeni bir hesap alırsanız, o hesapta yaptığınız bütün ilerlemeler, araçlar, geliştirmeler o hesapta kalır ve yeni hesabınıza taşınamaz.

Hill Climb Racing Nasıl Bu Kadar Meşhur Oldu?

Hill Climb Racing’i ilginç yapan en önemli etken, biraz abartılmış fizik kanunları. Hill Climb Racing’den önce de benzer oyunlar vardı ancak hiçbiri onun kadar eğlenceli ve basit değildi. Abartılı fizik kanunları oyuncuları sürekli dikkatli olmaya iterken, bir yandan da heyecanın hiç dinmemesini de sağlıyor.

Aracınız düz bir biçimde düşerken bir anda önü havaya kalkabiliyor veya tam takla attığınızı düşünürken düzelebiliyor. Bu bilinmezlik hissi olumsuz gibi gözükse de oyuncuya sürekli heyecan yaşatan bir etmen oluyor. Zaten geliştiriciler fizik modellerini de buna göre yapmışlar. Sürekli tahmin edilebilen bir model olsa, oyun büyük ölçüde kolaylaşacağı ve tekrar oynanabilirliği zarar göreceği için, resmen kendi zekâsı olan bir fizik sistemi yaratmışlar.

Kazanılan coinlerle açılabilen araçların tasarım ve özellikleri de tekrar oynanabilirliği arttırıyor. Neticede kaç tane oyun size Mars roverı ile Ay’da dağlara ve tepelere tırmanma şansı veriyor ki?

İyi eğlenceler diliyoruz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir