7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava Brawl Stars Hesapları (Gems) – En Güncel Liste

Bedava Brawl Stars Hesapları (Gems) – En Güncel Liste

Admin Admin -
62 0

Merhabalar, bu yazımızda özellikle mobil oyun severlerin çok yakından tanıdıkları Brawl Stars oyununa ait hesapları paylaşacağız. Bedava Brawl Stars hesapları (Gems) listemiz sayesinde oyun deneyiminizi daha üst seviyede yaşayabileceksiniz.

Finlandiyalı yapımcı Supercell daha önce Clash Royale ve daha başka oyunlarıyla dikkat çekmişti. Son olarak Brawl Stars ile sınırlı sayıda oyuncunun uzun süre oynama şansı bulduğu beta versiyonunu erişime açtı. Oyun, hızlı ve rekabetçi mücadelelerle kısa sürede bağımlılık halini almayı başardı. Değişik oyun modları ve değişik karakterleri il karşımıza çıkan oyun, aynı zamanda zenginlik de sunuyor. Sizler için geniş bir bedava Brawl Stars hesapları (Gems) hazırladık ve Brawl Stars’a ücretsiz erişebilme imkanı oluşturduk.

Listemize yayınlanan bedava Brawl Stars hesapları (Gems) tarafımıza aittir. Hesaplar ve şifreler genellik ekibimizce günlük kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Bu yüzden olurda listemizdeki hesaplardan birisiyle giriş yapamazsanız ertesi gün yeniden deneyebilirsiniz. Dilerseniz yorum olarak bedava Brawl Stars hesapları ile oyuna giremediğinizi belirtebilirsiniz. Bu durumda en kısa sürede ekiplerimiz sorununuzla ilgilenecekler ve belirttiğiniz mail adresine dönüş yapacaklardır.

Gems Aracılığıyla Ücretsiz Brawl Stars Hesapları

Aşağıda sizler için bedava Brawl Stars hesapları listeledik. Bunlardan herhangi birisini seçerek oyuna giriş yapabilirsiniz. Listemizdeki bütün hesaplar çalışır vaziyettedir. Olursa erişim sağlayamazsanız muhtemelen daha önce alınmıştır.

Takdir edersiniz ki bizim de sınırlı bir bütçemiz var ve bu yüzden belli sayıda Brawl Stars hesapları alabiliyoruz. Herkesin hesaplardan yararlanması adına lütfen sadece 1 ücretsiz hesap edinin ki başka birileri de hesap edinebilsin.

Bedava Brawl Stars Hesapları ile Oyun Oynama

Oyunun arayüzü iki bölüme ayrılmıştır. Karakterlerinizi hareket ettirmek için soldaki d-pad alanını kullanmalısınız. Ekranın sağ tarafında çekim yapmada kullanabileceğiniz tuşlar yer alıyor. Burada iki ateş modu var. Normal ve süper olmak üzere bulunan bu modlarda düzgün bir çekim için kırmızı düğmeye basabilirsiniz. Eğer bir kez basılı tutarsanız en yakınınızdaki düşmanı bir kez vurursunuz. Basılı tutarsanız bir devamlılık oluşturur ve birden çok düşmanı hedefiniz yapabilirsiniz.

Oyunca karakterlerinizin yeşil sağlık çubuğuna e turuncu çubuklara dikkat edin. Buradan silahınızla yeniden yüklemeden önce kaç kez ateş edebileceğinizi görebilirsiniz.

Bedava Brawl Stars hesapları (Gems) dışında oyunun süper atış modundan bahsetmekte fayda var. Bu mod, sarı tuşla birlikte kullanılıyor. En güçlü saldırı türünüzdür ve belli aralıklarla kullanabilirsiniz. Gücün dolması gerekir. Manuel olarak hedefleyip kullanabileceğiniz bu modu, otomatik olarak da kullanabilirsiniz. Aslında bu, bütün ateş modları için geçerli bir durum. Düğmeye bir kez bastığınızda otomatik olarak en yakın düşmana ateş ediliyor. Basılı tuttuğunuzda ise manuel nişan alma moduna geçerek daha doğru ateş etme fırsatı veriyor.

Bedava Brawl Stars Hesapları (Gems) ile Savaş Kazanma Taktikleri

Brawl Stars oyununda bedava Brawl Stars hesapları dışında oyun içi taktikler de büyük önem taşıyor. Grup halinde hareket etmek önemli bir detay. Maalesef çoğu oyuncu buna dikkat etmediği için kaybeden taraf oluyor. Dolayısıyla Brawl Stars’ın bir takım oyunu olduğunu unutmamalısınız.

Bedava Brawl Stars hesapları aldıktan sonra oyunda temel amacınız daha çok sayıda düşman öldürmek olmamalı. Oyunun modlarına göre hareket etmelisiniz. Mesela elmas modunda haritanın ortasında bir elmas çıkar ve en çok elmas toplayan oyunu kazanır. Bu yüzden de haritanın ortasında kalmaya çalışmanız büyük önem taşır. Sürekli kuyu kenarlarında kalarak oynamaya çalışırsanız kontrolü ele alabilirsiniz. Fakat devamlı rakiplerinizin peşinden giderseniz yanlış yaparsınız.

Bedava Brawl Stars hesapları (Gems) ile oyuna giriş yaptıktan sonra oyun moduna göre görev dağılımı yapabilirsiniz. Örneğin tank karakterini kalkan olarak kullanabilir, destek karakterinin devamlı tank karakterine hayat vermesini sağlayabilirsiniz. Hasar veren karakterle düşmanınızı meşgul ederken bir taraftan elmasları toplayabilirsiniz. Bu görev dağılımı elmas modunda işe yarayacaktır ve diğer modlara göre de benzer dağılımları yapabilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Brawl Stars oyunu süresince haritaların birçoğunda duvarlar, kutular, bitkiler gibi alanı kaplayabilecek şeyler bulunuyor. Bunları kullanın ve siper ederek güvende kalmaya çalışın. Bir duvarın ardında sizi görebilseler de ateş ederek hasar veremezler. Ağaçlar, bitkiler sayesinde görünmez olabilirsiniz. Görünmezlik sayesinde daha kolay ve gizlice ilerleyebilirsiniz.

Bedava Brawl Stars hesapları (Gems) size ayrıcalıklar tanısa da oyunu tanımanızda fayda var. Bu noktada hareket çok önemli. Oyunda sabit kalmamaya ve harekete geçmekte gecikmemeye çalışın. Çok uzağa gitmeseniz de kısa mesafelerde dolanın. Bu, sizi zor hedef haline getirecek ve hayatta kalmanızı sağlayacaktır. Üstelik bütün modlarda, karakterlerde hareket etmek size artı kazandıracaktır.

Bedava Brawl Stars hesapları ile oyunda giriş yaptıktan sonra bir diğer önemli husus, karakterleri tanımadır. Rakiplerinizdeki karakterleri mutlaka tanıyın. Zayıflıklarını, yaralı olup olmadıklarını analiz edin. Bu sayede daha doğru haleleler geliştirebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bütün bu deneyimleri yaşamak için ihtiyacınız olan ücretsiz Brawl Stars hesapları sayfamızda bulabilir, ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir