7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Bedava Among Us Hesapları! Steam Key: Yerinizi Alın

Bedava Among Us Hesapları! Steam Key: Yerinizi Alın

Admin Admin -
64 0

Merhaba. Bugün web sitemizde sizin için ücretsiz Among Us keyleri paylaşacağız. Paylaşacağımız keyler, tüm dünyada en çok tercih edilen oyun platformlarından birisi olan Steam için geçerli olacaktır. Bedava Among Us hesapları – Steam Key listemizde yer alan keylerin her birisini kullanarak oyun deneyiminizi arttırabilir, arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Among Us, InnerSloth adlı Amerikan oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. 15 Haziran 2018’de piyasaya çıkarılmış ve çevrim içi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunu olarak meşhur olmuştur. Bedava Among Us hesapları listemizdeki keylerle Premium kullanabileceğiniz oyun, Steam üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi olmuştur. Yıllar içinde sürekli geliştirilerek daha iyi seviyeye gelmektedir.

Ücretsiz Among Us Hesapları – Steam Key Listesi

Among Us hesapları ile erişim sağlayabileceğiniz oyun, 2018 yılında piyasaya çıktığında çok ilgi görmemişti. Fakat pek çok tanınmış Twich yayıncısı ve YouTuber tanıtımlarıyla 2020 yılına geldiğimizde adından fazlaca söz ettirdi. 2020 yılının sonlarına doğru Among Us 2 adıyla oyunun yeni bir sürümünün çıkacağı yönünde duyur yapılsa da bir süre sonra geliştirici ekip, yeni bir oyun çıkarmak yerine mevcut oyunu daha ileri taşımaya odaklanacaklarını açıkladı.

Hale geliştirilmeye ve daha iyi deneyim sunmaya devam ediyor. Siz de bedava Among Us hesapları listemizden herhangi bir key ile oyunu Premium deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Listemizde yer alan keylerin tamamı yasal yollarla, ekibimiz tarafından temin edilmiştir. Herhangi bir hesaba sızma, şifre kırma gibi eylemler söz konusu olmamıştır. Bu sayede güvenle kullanabilir, Steam üzerinden oyun deneyimini arkadaşlarınızla doyasıya yaşayabilirsiniz.

Listemizde yer alan hesapların tamamı aktiftir. Çalışır oldukları ekibimizce kontrol edilmiş ve onaylamıştır. Eğer denediğiniz hesaplarla erişim sağlayamazsanız muhtemelen başka kullanıcılarımızca alınmıştır. Fakat hiç sorun değil. Sayfamızı sürekli güncelliyoruz. Genellikle günlük güncellemeler yaparak yeni keyler ve yeni hesaplar ekliyoruz.

Dolayısıyla yarın yeniden sayfamızdaki Steam Key listesine göz atın. Mutlaka çalışan bir hesap denk getireceksiniz. Acil Among Us key ihtiyacınız olması halindeyse de yorum yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz taleplerinizi değerlendirecek, en kısa sürede e-posta adresinize kullanılabilir bir Among Us key göndereceklerdir.

Bedava Among Us Hesapları – Steam Key Hakkında

Steam üzerinden satın alabileceğiniz çok oyunculu video oyunu Among Us oyuncularına eşsiz deneyimler sunuyor. Çeşitli benzerleri yapılmaya çalışılsa da hiç birisi bedava Among Us hesapları ile oynayabileceğiniz oyunun hazzını vermiyor. Zaten Among Us’ın kazandığı ödüller de bunun tescili.

Among Us 2020 yılı içinde Atılım Ödülü, En İyi Mobil Oyun, En İyi Çok Oyunculu Oyun ödüllerinin sahibi olmuş, başarısını perçinlemeyi başarmıştır.

Henüz Steam key ile erişeceğiniz oyunun Türkçe dil desteği bulunmuyor. Fakat 6 farklı dilde oynanabiliyor. Telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz oyun, şu an için Steam’da 10.50 TL’den satışa sunuluyor. Her ne kadar çok yüksek bir ücret olmasa da dilerseniz bedava Among Us hesapları – Steam Key listemizdeki keylerden birisini kullanarak oyuna erişebilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]2358hknae
[email protected]0937wegw
[email protected]5214jksege
[email protected]49801oksrge
[email protected]3248rgiha
[email protected]87833cegia
[email protected]02433segjb
[email protected]8899faejih
[email protected]5235huwef
[email protected]4723wejse

Hesaplarımızın hepsi yasal olarak temin edilmiş ve tamamı bize ait hesaplardır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Diğer taraftan Among Us tek bir oyun olarak bulunmuyor. Oyunun temel versiyonunu satın almanız dışında bir de paketlerini satın almanız gerekiyor. Steam’de Amung Us: All in One paketi yüzde 35 indirimle 32,43 TL’ye satılıyor. Among Us: Starter Pack paketi ise yüzde 20 indirimler 20,08 TL’den satılıyor.

Among Us için Steam’de yedi farklı içerik mevcut. Bunların her birisi de farklı şekillerde ücretlendirilmiş. Among Us – Hamster Pet Bundle, Among Us – Bedcrab Pet Bundle, Among Us – Polus Skins, Among Us – Brainslug Pet Bundle, Among Us – Mini Crewmate Bundle, Among Us – MIRA HQ Skins Among Us – Stickmin Pet Bundle içeriklerinin tamamını satın almak için de 39,40 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Bedava Among Us hesapları listemizden seçeceğiniz hesaplarla erişebileceğiniz oyunda oyuncuların her birisi iki rolden birisini üstleniyor. Mürettebat ya da sahtekar adlı iki ortamda olaylar gerçekleşiyor. Uzay temalı ortamlarda Mürettebatın amacı sahtekarları tespit etmek ve ortadan kaldırmaya çalışmak. Diğer yandan haritada çeşitli görevler veriliyor ve bunları da yapmanız isteniyor.

Oyunun çok yönlü yapısı Steam key seçeneklerimizi bir nevi zorunlu kılıyor. Listemizdeki Among Us keyleri sayesinde oyunda daha kısa sürede karakter gelişimlerinizi yapabiliyor, yeni araçlar alabiliyor, yeni eşyalardan istifade edebiliyorsunuz. Bütün bunlar bedava Steam Key sayesinde oyundan alacağınız keyfi en üst seviyeye çıkarıyor.

Among Us Steam keyleri sayesinde çeşitli uzay giysileri, şapka çeşitleri, evcil hayvanlar, görünüm farklılıkları da sizi bekliyor. Gerek mobil platformlardan gerekse Windows üzerinden ücretsiz olarak oyunu oynama şansı veriyor.

Bedava Among Us key listemizi genellikle her gün güncellemeye çalışıyoruz. Fakat bütçemiz sınırlı olduğu için sınırlı sayıda key sağlayabiliyoruz. Bu yüzden herkesin tek bir Among Us hesabı almasını rica ediyoruz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir