7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Cardi B Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Cardi B Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
74 0

Cardi B, tüm zamanların en ünlü kadın rapçilerinden biridir. Gerçek adı Belcalis Marlenis Almánzar ve 11 Ekim 1992’de doğdu. Rap kariyerinin yanı sıra oyunculuk kariyeri de sürdürüyor. Rapçilerin çoğundan farklı olarak, albümlerinden değil sosyal medyadan ün kazandı. Instagram ve Vine gibi sosyal medya platformlarında çok popüler oldu. Tutumu milyonlarca insanın dikkatini çekti ve 2016 ve 2017’de yayınladığı mixtapes ile daha geniş bir kitleye ulaştı. Bunlar Gangsta Bitch Music, Vol. 1 ve Gangsta Bitch Music, Vol. 2.

Sosyal medya popülaritesi 2013’te artmaya başladı ve 7 saniyelik video yüklemek için kullandığınız bir sosyal medya platformu olan Vine’da aktif bir içerik üreticisiydi. Cardi B, Manhattan’ın South Bronx’ta doğdu. Sahne adı, güçlü bir rom olan Bacardi’den türetilmiştir ve bu onun çocukluğundaki takma adıydı. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Bloods çetesinin bir üyesiydi. Cardi B, liseye giderken striptizci olarak çalıştı. Zor bir hayatı vardı ve bunu genellikle şarkılarında belirtiyor.

Boyu:160 Cm
Kilosu:60 Kg
Göz Rengi:Siyah
Vücut Ölçüleri:100-69-96 Cm

Cardi B, 2018’de sadece bir stüdyo albümü yayınladı ve adı Invasion of Privacy idi. Bu albüm Amerika Birleşik Devletleri, R&B ve Hip-Hop, RAP, Avustralya ve Kanada grafiklerinde bir numara olmayı başardı. Dahası, İrlanda ve Yeni Zelanda grafiklerinde de ikinci sırada yer aldı.

Cardi B Boyu

Boy: 160 Cm

Cardi B Kilosu

Kilo: 60 Kg

Cardi B Göz Rengi

Göz Rengi: Siyah

Cardi B Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 100-69-96 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir