7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Ariana Grande Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Ariana Grande Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
75 0

Ariana Grande, son yıllarda oldukça popüler olan ünlü bir Amerikalı şarkıcı ve oyuncu. Tam adı Ariana Grande-Butera ve 26 Haziran 1993’te doğdu. Beş veya altı yıl içinde çok popüler olmasına rağmen, profesyonel kariyeri 2008’de başladı. Şüphesiz, en başarılı Amerikalılardan biridir. Çok sayıda ödülün yanı sıra Grammy Ödülleri iki kez kazandı ve 26 Guinness World Records’un sahibi. Kariyerine 2008’de 13 adlı Broadway müzikalinde başladı.

Bundan sonra çoğumuz onu 2010-2013 yılları arasında Victorious adlı Nickelodeon TV dizisinde gördük. 2011’de YouTube’a yüklediği kapak videoları sonucunda Republic Records ile imzaladı. İlk stüdyo albümünü 2013 yılında Some Adı ile yayınladı ve klibiyle dikkatleri çekmeyi başardı. Birçok listelerde bir numaraya giriş yaptı ve yeni Mariah Carey olarak adlandırılmaya başladı. Ariana Grande’nin Sicilya köklerine sahip İtalyan kökenli olduğunu belirtmek gerekir. Kötü diyeti nedeniyle, bir kez hipoglisemiden muzdarip oldu, ama bu günlerde iyi.

Boyu:153 Cm
Kilosu:47 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri:84-58-84 Cm

Grande şu ana kadar altı stüdyo albümü yayınladı ve bunlar Positions, Thank U Next, Sweetener, Dangerous Woman, My Everything, ve Yours Truly. Dangerous Woman hariç tüm albümleri Amerika Birleşik Devletleri grafiklerinde bir numara. Dangerous Woman ikinci sırada yer aldı. Ayrıca Don’t Look Up, Snowflake, White Gorilla ve Underdogs gibi birçok filmde yer aldı.

Ariana Grande Boyu

Boy: 153 Cm

Ariana Grande Kilosu

Kilo: 47 Kg

Ariana Grande Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi:

Ariana Grande Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58-84 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir