7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Scarlett Johansson Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Scarlett Johansson Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Admin Admin -
99 0

Tam adı Scarlett Ingrid Johansson olan Scarlett Johansson ünlü bir Amerikalı aktristir. 22 Kasım 1984’te doğdu ve 1994’ten beri aktif bir oyunculuk kariyerine sahip. Johansson, 2018 ve 2019’da üst üste iki yıl boyunca en çok kazanan oyuncu oldu. Dünyanın en ünlü ve başarılı aktrislerinden biridir. Çok erken yaşta oyunculuk kariyerine başladı ve sahnede çocuk oyuncu olarak başladı.

Hepimiz onu 1994’te ilk kez bir filmde görüyoruz. Filmin adı kuzeydi ve bu bir fantezi komedisiydi. Ancak, 1996 yılında şöhretinin çoğunu Manny & Lo filmi ile kazandı. İlk büyük rolü 2003 yılında En İyi Kadın Oyuncu için BAFTA Ödülü’nü kazandığı Lost in Translation filmi ile yapıldı. Scarlett Johansson, birçok medya kuruluşu tarafından film endüstrisinde kadın seks sembolü olarak kabul edildi. Dahası, başka bir ünlü aktör Ryan Reynolds ile evlendi. Çift 2008’de evlendi ve 2011’de boşandı. Ayrıca 2014-2017 yılları arasında Romain Dauriac ile evlendi. Bugün komedyen Colin Jost ile evli.

Boyu:160 Cm
Kilosu:57 Kg
Göz Rengi:Yeşil

Kariyeri boyunca sayısız ödül için aday gösterildi ve birçoğunu kazandı. Önemli ödüllerinden bazıları British Academy Film Ödülü, Tony Ödül Akademisi Ödülleri, British Academy Film Ödülleri ve Altın Küre Ödülleri sayılabilir. Black Widow, Avengers, Kaptan Amerika, Skin, Lucy ve Ghost in the Shell gibi dünyaca ünlü birçok filmde yer aldı. Bugün itibariyle filmleri tüm dünyada 15 milyar dolardan fazla hasılat yaptı. Hala kariyeri üzerinde çalışıyor ve görünüşe göre onu gelecekte birçok başarılı filmde göreceğiz.

Scarlett Johansson Boyu

Boy: 160 Cm

Scarlett Johansson Kilosu

Kilo: 57 Kg

Scarlett Johansson Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir