7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Thalía Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Thalía Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
59 0

Thalía, Latin Pop’un Kraliçesi olarak bilinen ünlü bir Meksikalı şarkıcı ve aktris. Bu yazıda Thalía’nın vücut ölçüleri, boyu, kilosu, kariyeri, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tam adı Ariadna Thalía Sodi Miranda’dır ve 26 Ağustos 1971’de doğdu. Bugün, tarihin en popüler Meksikalı sanatçılarından biri olarak kabul ediliyor. Kariyeri boyunca albümleri dünyada 25 milyondan fazla kopya sattı. Bu başarı, onu aynı zamanda tarihin en çok satan Latin müzik sanatçılarından biri yapıyor.

Yedi kez Latin Grammy Ödülleri’ne aday gösterildi ve sekiz kez Lo Noestro Ödüllerini ve beş kez Billboard Latin Müzik Ödüllerini kazandı. Robbie Williams, Tony Bennett ve Fat Joe dahil olmak üzere neredeyse tüm popüler Latin sanatçılarla işbirliği yaptı. Thalía, kendi adıyla aynı adı taşıyan ilk albümünü 1990 yılında çıkardı. En son albümü 2021’de yayınlandı ve adı Desamorfosis idi. Desamorfosis’in on sekizinci stüdyo albümü olduğunu belirtmekte fayda var.

Boyu:165 Cm
Kilosu:56 Kg
Vücut Ölçüleri:86-61-86 Cm
Göz Rengi:Açık Kahverengi

Çok yetenekli bir sanatçı ama aynı zamanda fiziği ve güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Thalía’nın vücut ölçüleri 87-64-87 santimetredir. Açık kahverengi saç rengine sahip ama genellikle saçlarını sarıya boyamayı tercih ediyor ve Thalía’nın göz rengi de açık kahverengi. Ayrıca, Thalía’nın 165 cm ve Thalía’nın kilosu 56 kilogramdır. Bir ressam ve kriminologun kızı olarak Mexico City’de doğdu. Dört kız kardeşi var ve en küçüğü kendisi.

Thalía, ilk oyunculuğunu 1 yaşındayken bir televizyon reklamında canlandırdığı çocuk oyuncu olarak yaptı. Dört yaşında piyano ve bale dersleri almaya başladı. Ne yazık ki henüz 6 yaşındayken babasını kaybetti. 1995 yılında oyuncu olan Fernando Colunga ile tanıştı ve çiftin bir yıllık ilişkisi oldı. 2000 yılında müzik yapımcısı olan Tommy Mottola ile evlendi ve çiftin ilk çocukları 2007’de dünyaya geldi. Çift bugün hala birlikte.

Thalía Boyu

Boy: 165 Cm

Thalía Kilosu

Kilo: 56 Kg

Thalía Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Thalía Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-67-87 Cm

Thalia.com (copyright holder) (http://thalia.com/es/news/images/2006111482719_Hersheys-5.jpg), CC BY 2.5, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir