7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Mimi Keene Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Mimi Keene Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
58 0

Mimi Keene, Netflix’te Sex Education’daki rolüyle büyük beğeni toplayan ünlü bir İngiliz aktris. 2010 yılından beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor.

5 Ağustos 1998’de doğdu ve kariyerindeki istediği yükselişi henüz gerçekleştiremedi. Ancak bugün, dünyanın en önemli İngiliz aktrislerinden biridir. EastEnders’ta oynadığında ulusal tanınırlık kazandı Bu, 2013-2015 yılları arasında BBC One’da yayınlanan bir pembe diziydi. Bu yapımda Cindy Williams’ı canlandırdı.

İkinci ve en önemli yapımı Sex Education’dı. Bu dizi 2019 yılında Netflix’te yayınlanmaya başlamıştır ve bugün hala yayın platformunda en çok izlenen dizilerden biridir. Bu komedi-drama dizisinde Ruby Matthews’ı canlandıran Mimi Keene, uluslararası tanınırlığını önemli ölçüde artırmayı başardı. Dizi bittikten sonra daha ünlü ve başarılı yapımlarda yer almaya başlayacağına inanıyoruz. Şu anda, Sex Education’ın prodüksiyonu nedeniyle başka başarılı projelerde yer alamıyor.

Boyu:159 Cm
Kilosu:51 Kg
Vücut Ölçüleri:86-59-89 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Diğer başarılı oyuncu ve aktrislerin çoğu gibi o da kariyerine çocuk oyuncu olarak başladı. İlk çıkışını 2010 yılında Kin yapımında oynayarak yaptı. O yıllarda henüz 8 yaşındaydı. Bu rolden sonra üç yıl boyunca hiç bir yapımda yer almadı ve ailesi, eğitimine yönelmesini istedi.

Mimi Keene, Hertfordshire’da doğdu, ancak genç yaşı nedeniyle geçmişi hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Ancak 2009-2014 yılları arasında Italia Conti Tiyatro Sanatları Akademisi’ne katıldığını biliyoruz. Dünyanın en umut verici İngiliz aktrislerinden biridir.

Mimi Keene Boyu

Boy: 159 Cm

Mimi Keene Kilosu

Kilo: 51 Kg

Mimi Keene Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Mimi Keene Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-59-89 Cm

AnemoneProjectors, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir