7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Kristen Bell Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Kristen Bell Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
58 0

Kristen Bell, 1992’den beri oyunculuk yapan ünlü bir Amerikalı aktris. Dünyanın en tanınmış kadın Hollywood aktrislerinden biridir ve çok sayıda başarılı projede yer almıştır. Tam adı Kristen Anne Bell olup 18 Temmuz 1980 doğumludur. Oyunculuk kariyerine okul yıllarında başlamıştır.

2004, Kristen Bell’in kariyeri için bir dönüm noktasıydı, Spartan filminde ve Gracie’s Choice televizyon filminde oynadı. Gracie’s Choice’deki performansıyla ilgili çok olumlu geri dönüşler aldı. 2014 yılında Veronica Mars adlı bir dizide de ilk büyük rolünü aldı. Dizinin yıldızıydı ve performansıyla ilgili harika geri dönüşler aldı. Hatta Televizyondaki En İyi Kadın Oyuncu dalında Satürn Ödülü’nü kazandı.

2007-2008 yılları arasında Heroes dizisinde iki sezon Elle Bishop karakterini canlandırdı. Üstelik çoğumuz onu Dedikoducu Kız’dan tanıyoruz. Kristen Bell, Showtime’ın tüm zamanların en başarılı komedi dizilerinden biri olan House of Lies’da da oynadı. Ayrıca, NBC’de The Good Place adlı başka bir komedi dizisinde de oynadı. Bu dizideki rolü, Altın Küre Ödülü adaylığı almasına da yardımcı oldu.

Boyu:155 Cm
Kilosu:48 kg
Vücut Ölçüleri:86-61-89 Cm
Göz Rengi:Mavi

Başarılı kariyerine rağmen, 2008’de Forgetting Sarah Marshall’da oynayarak büyük bir çıkış yaptı. Filmdeki performansı, sektörde uluslararası tanınırlık kazanmasına yardımcı oldu. Bu başarılı yapımların yanı sıra 2010’da When in Rome, You Again, 2016’da Bad Moms ve 2017’de A Bad Moms Christmas gibi farklı komedi filmlerinde de oynadı.

Kristen Bell, Detroit’te doğdu ve tüm çocukluğunu burada geçirdi. Annesi hemşireyken, babası bir televizyon haber yönetmeniydi. Ailesi henüz 2 yaşındayken boşandı.

Kevin Mann ile 5 yıllık ilişkisi vardı ancak çift 2007 yılında ilişkilerini sonlandırdı. Aynı yıl aktör Dax Shepard ile çıkmaya başladı ve 2010 yılında nişanlandılar. Evlilik teklifini sosyal medyadan aldı ve 2013 yılında evlendiler. Çiftin evliliklerinden iki kızı var.

Kristen Bell Boyu

Boy: 155 Cm

Kristen Bell Kilosu

Kilo: 48 Kg

Kristen Bell Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Kristen Bell Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

Myles Kalus Anak Jihem, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: ravend (https://www.flickr.com/photos/ravendr78/7165190107/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir