7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Miley Cyrus Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Miley Cyrus Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
67 0

Doğum adı Destiny Hope Cyrus olan Miley Cyrus, ünlü bir Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve söz yazarıdır. 23 Kasım 1992’de doğdu ve 2001’den beri aktif bir kariyere sahip. Genellikle şarkılar çıkardığı tarzlarından bazıları hip hop, pop, rock ve country-pop’tur. Ayrıca kendine has tarzı ve ilginç müzik videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ününün çoğunu, aynı adlı bir Disney Channel dizisi olan Hannah Montana rolüne borçludur.

Ünlü country şarkıcısı Billy Ray Cyrus’un kızıdır ve Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur. Supraventriküler taşikardi adı verilen doğuştan bir hastalıkla doğdu. Bu yüzden ailesi ona Destiny Hope adını vermeye karar verdi. Buna ek olarak, ailesi ona çocukluğunda Smiley derdi. Miley, çocukluk takma adının ebeveynleri tarafından verilen kısa versiyonudur. Ancak 2018’de gerçek adını Miley Ray Cyrus olarak değiştirmeye karar verdi. Hristiyan olarak doğup büyümüş olmasına rağmen Miley Cyrus, Hindu inançlarıyla da ilgileniyor.

Boyu:165 Cm
Kilosu:49 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:87-58-87 Cm

Kariyeri boyunca Bambi Ödülleri, Billboard Müzik Ödülleri, Billboard Turne Ödülleri ve Broadcast Film Eleştirmenleri Derneği Ödülü gibi birçok ödül kazandı. Yedi stüdyo albümü çıkardı ve bunlar Plastic Hearts, Younger Now, Miley Cyrus & Her Dead Petz, Bangerz, Can’t Be Tamed, Breakout ve Meet Miley Cyrus. Miley ayrıca çoğu çok kısa sürede dünya çapında üne kavuşan çok sayıda single çıkardı.

Miley Cyrus Boyu

Boy: 165 Cm

Miley Cyrus Kilosu

Kilo: 49 Kg

Miley Cyrus Göz Rengi

Göz Rengi: 49 Kg

Miley Cyrus Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-58-87 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir