7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Freepik Bedava Hesaplar – Premium Güncel Hesaplar!

Freepik Bedava Hesaplar – Premium Güncel Hesaplar!

Admin Admin -
62 0

Merhabalar. Bugün web sitemizde sizlerle Freepik bedava hesaplar paylaşacağız. Freepik tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan vektör sitelerinden birisi ve her gün büyümeye, gelişmeye devam ediyor. İnternetin daha fazla kişiye daha geniş olanaklar sunması adına vektör sanatçıları, grafik tasarımcılar ve Freepik ekibi tarafından topluluğa katkıda bulunuluyor.

Gerek platformun kendi ekibi gerekse dışardan kişilerin tasarımlarıyla birlikte her ay Freepik’de 80.000’den fazla özel kaynak yüklenerek kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Eğer siz de bedava Freepik hesaplar ile platforma giriş yaparsanız ileri seviye hizmetlerden destek alabiliyorsunuz.

Ücretsiz Freepik Hesap Listesi

Freepik milyonlarca PDF, simgeler, PSD, Aİ, çizimler, görseller barındırıyor. Dolayısıyla internette bir şeyler yapmak, bir içerik üretmek, tasarım gerçekleştirmek isteyen herkesin bir şekilde işine yarayacak bir platformdur. Ücretsiz kullanım imkanı verilse de ücretsiz versiyonun olanakları oldukça sınırlı. Bu yüzden Premium kullanmak daima daha fazla avantaj sağlıyor. Biz de yoğun talep üzerine Freepik bedava hesaplar ile bu alanda büyük bir boşluğu doldurmaya niyetliyiz.

Freepik bedava hesaplar listemizde yer alan bütün hesaplar, ekibimiz tarafından satın alınmıştır. Herhangi bir yasa dışı hesap erişimi söz konusu değildir. Bu sayede ücretsiz Freepik hesaplar güvenle kullanılabilir.

Freepik bedava hesapların tamamı çalışır durumda olup herhangi bir sorun yoktur. Eğer denediğiniz halde giriş yapamadı iseniz muhtemelen sizden önce başka bir kullanıcı hesabı kullanmıştır. Bu durumda yarın yeniden sayfamızı kontrol etmeniz ve yeni Freepik bedava hesaplar arasından birisiyle giriş yapmaya çalışmalısınız. Web sitemizdeki Freepik ücretsiz hesaplar 1 ay ücretsiz Premium kullanım özelliğine sahiptir ve her gün listemiz güncellenmekte, yenileri eklenmektedir. Eğer acil bedava Freepik hesap ihtiyacınız olursa da yorum yaparak tarafımıza ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz talebinizi en kısa sürede inceleyecekler ve e-posta adresinize dönüş yapacaklardır. Sizlerden ricamız hesap sayımız sınırlı olduğu için sadece bir tane hesap kullanmanız yönündedir. Bu sayede daha fazla kişi Premium Freepik kullanım hakkına sahip olabilir.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Freepik Nedir ve Ne Zaman Faaliyete Geçmiştir?

Freepik ilk olarak 2010 yılında bir proje olarak hayata geçmiştir. Proje, üç kişilik bir tasarım ekibi tarafından oluşturulmuş, bunlardan ikisi Aleandro Blanes ve Pablo Blanes kardeşlerken üçüncü kişi Joaquin Cuenca olmuştur. Bu üç İspanyol tasarımcı, Freepik bedava hesaplar ile ulaşabileceğiniz platformlarıyla tasarımcıların online grafik kaynakları bulabilmelerini sağlamayı hedeflemişlerdir. Ortak fikir etrafında birleşen ekip, hemen kolları sıvamış, çalışmalara başlamışlardır. Dolayısıyla bugün milyonlarca kullanıcısı ve abonesi olan Freepik çevrimiçi vektör ürünlerinin ve grafik çizimlerinin paylaşıldığı bir platform haline gelmiştir.

Freepik, yıllar içinde büyümeye devam ederken Flaticon ve Slidesgo adlı iki platform da aynı geliştiriciler tarafından kullanıma açılmıştır. Dolayısıyla üçünün birbirini tamamlayıcı yönlerini bulmak mümkündür. Freepik’te oluşturulan vektör çizimleri ve vektör dosyaları, PSD, stok fotoğrafları ve simge dosyaları ücretsiz ve lisanslı şekilde paylaşılmaktadır. Gerek ücretsiz ve lisanslı paylaşımların yapılması gerekse uygulanması bakımından Freepik bu alanda ilk çevrimiçi platformlardandır.

Freepik Nasıl Kullanılır?

Freepik bedava hesaplar ile erişebileceğiniz platform pek çok avantaj sağlar. Aslında Freepik kaynağında daha çok iki katman yer alır. Arka katman ve nesne katmanı diyebiliriz. Arka plan katmanı, varsayılan olarak kilitlidir. Ancak kilidi açıp dilediğiniz renklere göre düzenleme yapabilirsiniz.

Bedava Freepik hesaplar ile ulaşmasanız dahi tüm ücretsiz kaynakları kişisel projelerinizde ya da ticari projelerinizde kullanabilirsiniz. Ancak ücretsiz versiyonda içerikleri kullanırsanız içeriğin üzerinde Freepik tarafından tasarlandığını belirten bir satırı veya sanatçısının adını kullanmanız gerekir. Premium Freepik hesap kullandığınız taktirde ise böyle bir ilişkilendirmeye gerek olmaz. Doğrudan kendiniz satın almış ve lisansı sizdeymiş gibi içeriği projelerinizde kullanabilirsiniz.

Freepik Bedava Hesaplar ve Tasarım Kategorileri

Freepik bedava hesaplar ile erişebileceğiniz Freepik’te tüm kaynakları dört ana başlık altında bulabilirsiniz: Vektörler, PSD Dosyaları, İkonlar ve Fotoğraflar. Projenize göre daha rahat bir içerik bulabilmeniz adına alt kategoriler oldukça zenginleştirilmiş bulunuyor. Mesela grafik tasarımlarda logo, desen, çerçeve, broşür, soyut arka plan, çiçek, arka plan, afiş, kartvizit, el ilanları gibi çok sayıda alt kategori yer alıyor.

Freepik Premium Üyelik Fırsatı

Freepik bedava hesaplar listemizdeki hesapları kullanarak ücretsiz versiyondan Premium versiyona geçmiş olursunuz. Hem ücretsiz abonelikte hem de Premium abonelikte binlerce ücretsiz kaynağı görebilseniz de Premium kullanım pek çok ayrıcalığı beraberinde getirir. Premium Freepik hesaplar ile 3 milyondan fazla Premium vektörlere erişebilir, 7 milyondan fazla Premium stok fotoğrafları kullanabilir, 280 binden fazla Premium PSD dosyalara erişebilirsiniz. Atıf gerektirmeden içerikleri kullanabilirsiniz.

Kayıtlı ücretsiz kullanıcı günde 10 indirme yapabilirken Premium kullanıcı olarak günde 100 indirme yapabilirsiniz. Freepik bedava hesaplar ile Premium giriş yaptıktan sonra indirebileceğiniz günlük 100 sınırı, farklı dosyalar içindir. Aynı dosyayı 10 kez indirseniz de 1 indirme sayılır.

Freepik Premium üyelik ücreti 1 aylık abonelikte 9.99 Euro iken bir yıllık aboneliklerde ayda 7,49 Euro olmak üzere toplam 89.99 Euro’dur.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir