7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Kim Kardashian Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Kim Kardashian Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
71 0

Tam adı Kimberly Noel Kardashian West olan Kim Kardashian, Amerikalı bir medya kişiliği, yapımcı, oyuncu ve iş kadınıdır. Geçmişte Paris Hilton’un stilistiydi ama kendisinin yayınlanan seks kasetiyle büyük bir ün kazandı. Yetişkin filmlerinde kariyer yapmadan ve bu alanda çalışmadan ün olabilen tek ünlüdür. Hatta seks kasetine Kim Kardashian, Superstar adını verdi. Bu seks kaseti 2007’de piyasaya çıktı ve şu anki erkek arkadaşı Ray J ile birlikte çekildi. Aynı yıl, Keeping Up with the Kardashians adlı bir realite şovu başlattı.

Bugün seri devam ediyor ve tüm dünyada çok sayıda hayranı var. Twitter ve Instagram kullanıcısı. 2017’den beri Kim Kardashian, iş kariyerine odaklandı. 2017 yılında KKW Fragrance ve KKW Beauty’yi kurdu ve ikisi de çok kısa sürede uluslararası markalara dönüştü.

Boyu:157 Cm
Kilosu:59 Kg
Göz Rengi:Kahverengi
Vücut Ölçüleri:97-67-105 Cm

Kariyeri boyunca Choice TV Show: Reality, Choice TV: Female Reality/Variety Star, People’s Choice Awards ve Glamour Award dahil olmak üzere on ödül kazandı. Ailesiyle birlikte çektiği dizilerin yanı sıra Disaster Movie, PAW Patrol: The Movie, Temptation: Confessions of a Marriage Counselor gibi yapımlarda rol aldı. Ayrıca çok aktif bir kişisel hayatı var. 2000 yılında Damon Thomas ile evlendi ancak çift üç yıl sonra boşandı. Kim ayrıca 2010 yılında NBA oyuncusu Kris Humphries ile evlendi ancak çift 72 günde boşandı. Daha sonra 2014 yılında Kanye West ile evlendi ve çift 2021 yılında boşandı.

Kim Kardashian Boyu

Boy: 157 Cm

Kim Kardashian Kilosu

Kilo: 59 Kg

Kim Kardashian Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Kim Kardashian Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 97-97-105 Cm

Danilo Lauria, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Hayu, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir