7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Demi Lovato Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Demi Lovato Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
56 0

Tam adı Demetria Devonne Lovato olan Demi Lovato, ünlü bir Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktris. Kariyerine 2002 yılında başladı. 20 Ağustos 1992’de doğdu. İlk rolünü çocuklar için hazırlanan Barney & Friends adlı televizyon dizisinde aldı. Dizi 2002-2004 yılları arasında yayınlandı. Ancak ününün çoğunu 2008’de vizyona giren Camp Rock adlı müzikal televizyon filmine borçludur. 2008’de Hollywood Records ile sözleşme imzaladı ve Don’t adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı. Pop-rock türündeydi ve ilk albümüyle büyük başarı elde etti.

New Mexico’da doğdu ve bir biyolojik ve iki üvey kız kardeşi var. Babası bir müzisyen ve mühendisti, annesi ise eski bir Dallas Cowboys amigo kızıydı. Ne yazık ki, ailesi o sadece iki yaşındayken boşandı ve annesinin yanında kaldı. Demi Lovato yedi yaşında piyano eğitimi almaya başladı. On yaşında gitar çalmaya başladı. Çocukluğu boyunca oyunculuk ve dansla da ilgilendi. Okulda zorbalığa uğradığı için evde eğitim aldı ve çok erken yaşta kariyerine odaklandı.

Boyu:161 Cm
Kilosu:56 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri:87-64-91 Cm

Demi Lovato: Dancing with the Devil, Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga, Charming, Louder Together, Smurfs: The Lost Village ve Camp Rock 2: The Final Jam gibi birçok televizyon ve film yapımında yer aldı. 59 ödül kazandı ve Amerikan Müzik Ödülleri, İngiliz LGBT Ödülleri ve Grammy Ödülleri dahil olmak üzere toplam 209 aday gösterildi.

Demi Lovato Boyu

Boy: 161 Cm

Demi Lovato Kilosu

Kilo: 56 Kg

Demi Lovato Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Demi Lovato Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-64-91

Ralph Arvesen from Round Mountain, Texas, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir