7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Lana Rhoades Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Lana Rhoades Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
86 0

Lana Rhoades, Amerikalı bir model ve eski bir yetişkin film yıldızıdır. Ününün çoğunu 2016 yılında çekmeye başladığı yetişkin filmlerine borçludur. Bugün bu sektörde 251’den fazla filmi var ve sektörü bıraktığı için bu filmleri internetten kaldırmaya çalışıyor. Lise eğitimini 17 yaşında erken tamamladı. Rhoades, eğitimi boyunca jimnastik ve amigolukla ilgilendi. 18 yaşına gelmeden Chicago’ya taşındı ve Tilted Kilt’te işe girdi. Buradaki işinden sonra striptizci olarak çalışmaya başladı ve daha sonra yetişkin film kariyerine başladı.

Oyunculuk kariyerine başladığı Los Angeles’a taşındı ve 2016 yılında ilk hardcore filmini çekti. Video viral oldu ve sadece 4 ayda 50’ye yakın filmde rol almayı başardı. Kariyeri boyunca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki birçok ünlü yapım şirketinde çalıştı. 2020 yılında yetişkin film yıldızı kariyerine son verdi ve modellik kariyerine odaklandı. Modelliğin yanı sıra OnlyFans ve YouTube ile de ilgileniyor. Bugünlerde herhangi bir ajansla çalışmıyor ve kariyerine tek başına devam ediyor.

Boyu:160 Cm
Kilosu:52 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:92-61-92 Cm

Büyük bir Avengers ve Batman hayranıdır. En sevdiği rock grubu Red Hot Chili Peppers. Rhoades, yetişkin film kariyerinde birçok ödül kazanmayı başardı. 2018’de Las Vegas’ta düzenlenen bir yetişkin eğlence fuarında AVN ödülü aldı. Kazandığı diğer ödüller arasında Spank Bank-Awards, Night Moves-Awards, Best New Starlet, Best Star Showcase for Lana ve AVN-Award yer alıyor.

Lana Rhoades Boyu

Boy: 160 Cm

Lana Rhoades Kilosu

Kilo: 52 Kg

Lana Rhoades Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Lana Rhoades Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 92-61-92 Cm

Toglenn, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir