7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Dixie D’Amelio Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Dixie D’Amelio Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
64 0

Tam adı Dixie Jane D’Amelio olan Dixie D’Amelio, ünlü TikTok ünlüsü Charli D’Amelio’nun ablasıdır. 12 Ağustos 2001’de doğdu ve tıpkı kardeşi gibi bir sosyal medya fenomenidir. Küçük kız kardeşinin aksine şarkı söylemekle ilgileniyor. 2020’de HitCo Entertainment ile bir sözleşme imzaladıktan sonra kariyerini bu sektöre kaydırdı. O zamandan beri oldukça popüler single’lar çıkarmaya başladı. İlk single’ı Amerika’da uzun süre bir numara oldu ve popülaritesini katladı.

Halen dünyadaki en etkili TikTok yıldızlarından biridir. Kız kardeşi gibi sponsorluklarından 2.9 milyon dolar kazanarak Forbes listesine girdi. Bu, onu en çok kazanan üçüncü TikTok yıldızı yaptı, ikincisi kız kardeşi. Dikkate değer single’larından biri, Wiz Khalifa’nın yer aldığı One Whole Day.

Boyu:168 Cm
Kilosu:54 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri:84-61-84 Cm

2020’de dört single çıkardı ve bunlar Be Happy, Naughty List, One Whole Day ve Roommates. 2021’de Fuckboy ve Psycho olmak üzere sadece iki single çıkardı. Blackbear, Lil Mosey, Wiz Khalifa, Liam Payne ve Rubi Rose gibi ünlü sanatçılardan bazılarıyla single’larında çalışma fırsatı buldu. Bunların yanı sıra iHeartRadio Müzik Ödülleri’nde Sosyal Yıldız Ödülü’ne ve Halkın Seçimi Ödülleri’nde 2020’nin Sosyal Yıldızı’na aday gösterildi. Ne yazık ki hiçbirini kazanamadı. Gelecek vaat eden sosyal medya fenomenlerinden ve şarkıcılarından biridir. Adını uzun süre duyacağımızı tahmin ediyoruz.

Dixie D’Amelio Boyu

Boy: 168 Cm

Dixie D’Amelio Kilosu

Kilo: 54 Kg

Dixie D’Amelio Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Dixie D’Amelio Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-84 Cm

Priyanka Pruthi, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir