7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Halsey Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Halsey Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
67 0

Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan Halsey, ünlü bir Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. 29 Eylül 1994 doğumludur ve 2012 yılından beri aktif bir kariyere sahiptir. Kendine özgü ve renkli stili ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İtibarının çoğunu sosyal medya platformlarındaki içeriğine borçludur. 2015 yılında ilk EP’sini yayınladı. EP’nin adı Room 93 idi ve büyük başarı elde etmeyi başardı. Aynı yıl ilk stüdyo albümünü de çıkardı.

İlk stüdyo albümünün ardından başarısını devam ettirdi ve 2017 yılında ikinci albümünü çıkardı. Ashley, New Jersey’de doğdu. Sahne adı Halsey’dir ve çocukluğu boyunca birçok enstrüman çalmıştır. 14 yaşında akustik gitar, çello, viyola ve keman çalıyordu. Justin Bieber en sevdiği şarkıcılardan birisiydi ve gençlik yıllarında onu çok dinledi. Halsey, adını gelecek yıllarda duyacağımız genç ve gelecek vadeden sanatçılardan birisidir.

Boyu:163 Cm
Kilosu:54 Kg
Göz Rengi:Ela
Vücut Ölçüleri:87-60-90 Cm

Dört stüdyo albümü çıkardı ve bunlar Badlands, Hopeless Fountain Kingdom, Manic ve If I Can’t Have Love, I Want Power’dır. Buna ek olarak, I Found You, Strangers, Alone, Sorry, Bat at Love ve Now or Never olmak üzere altı müzik videosu yayınladı. Halsey ayrıca Road to Manic adlı on bölüm süren bir web dizisinde yer aldı. Halsey ayrıca çok sayıda televizyon programında konuk oyuncu olarak yer aldı.

Halsey Boyu

Boy: 163 Cm

Halsey Kilosu

Kilo: 54 Kg

Halsey Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Halsey Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-60-90 Cm

Toglenn, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir