7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. BLACKPINK Rose Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

BLACKPINK Rose Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
77 0

Tam adı Roseanne Park olan Rosé, Güney Koreli ve Yeni Zelandalı şarkıcı ve dansçıdır. 11 Şubat 1997’de doğdu ve ünlü K-Pop grubu Blackpink’in bir üyesi olarak tanındı. Rosé, Güney Kore kökenlidir, ancak Yeni Zelanda’da doğmuştur ve çifte vatandaşlığa sahiptir. Avustralya’da büyümüştür ve grubunun en popüler üyesinden birisidir. Aslında kariyeri 2012’de başladı ve çıkışını 2016’da Blackpink ile yaptı.

İki Guinness Dünya Rekoru sahibi olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz. Hem solo sanatçı hem de bir grubun üyesi olarak Billboard Global 200’de bir numaraya ulaştı. Buna ek olarak, solo sanatçı olarak YouTube’da 24 saat içinde en çok izlenen K-pop müzik videosu unvanına sahiptir. Kısa sürede, Blackpink ile çıkışıyla büyük bir ün kazandı, ancak solo sanatçı olarak çok daha fazla başarı elde etmeyi başardı. Çocukluğundan beri şarkı söylüyor ve kilise korolarında da yer alarak şarkı söylüyordu.

Boyu:168 Cm
Kilosu:46 Kg
Göz Rengi:Siyah
Vücut Ölçüleri:84-58-86 Cm

On the Ground ve Gone şarkılarıyla Top 5 K-Pop Hits ödülünü iki kez kazanmayı başardı. R adında yalnızca bir stüdyo albümü çıkardı ve 2021’de Kore listelerinde ikinci sırada yer almayı başardı. Rosé ayrıca On the Ground and Gone adlı iki single yayınladı. Bu şarkıların müziklerini ve sözlerini kendisi yazmıştır.

Rose Boyu

Boy: 168 Cm

Rose Kilosu

Kilo: 46 Kg

Rose Göz Rengi

Göz Rengi: Siyah

Rose Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58-86 Cm

Btspurplegalaxy, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir