7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer
  4. »
  5. Bedava Dropbox Hesapları – En Güncel Listeler !

Bedava Dropbox Hesapları – En Güncel Listeler !

Admin Admin -
55 0

Merhaba, bugün 7Bilgi olarak sizlere dünyanın en çok tercih edilen dosya paylaşım ağı uygulamalarından biri olan Dropbox ücretsiz hesabı almanız için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz.

2005 yılında devrimsel bir uygulama olarak ortaya çıkan Dropbox, kullanıcıların belirledikleri klasörlerdeki dosyaların karşılıklı bilgisayarlarda eşitlenmesi için geliştirilmiş bir uygulama. Dropbox kullanıma girdiği günden beri ücretsiz hesap sahiplerine 2GB depolama olanağı sunarken, karşılıklı bilgisayarlar arasında, iki bilgisayarda açık ve internete bağlıysa, sınırsız veri transferine izin vermektedir. Bu sayede kullanıcılar birbirlerine veya farklı cihazlarına dosya gönderirken, e-posta, usb bellek gibi yöntem ve araçlar kullanmaya gerek duymadan, bütün cihazlarındaki dosyaların en güncel halde olduklarından emin olabilmişlerdir.

İnternet tarayıcıları üzerinden de kullanılabilen Dropbox, çoklu platform destekleyen uygulaması sayesinde Android ve İOS kullanan cep telefonları ve tabletleri üzerinden de kullanılabilmektedir. Akıllı telefonların ilk yaygınlaşmaya başladıkları dönemlerde birçok üretici yeni ürünlerinde fabrika çıkışı olarak Dropbox uygulamasını yüklemişler ve bu durum platfomun dünya çapında hızla yaygınlaşmasında büyük etki göstermiştir. 2021 itibari ile dünya çapında 600 milyondan fazla kişi aktif olarak Dropbox kullanmaktadır.

 Dropbox, özellikle ofis belgelerinin şubeler ve kullanıcılar arasında kolayca paylaşılabilmesi, birden fazla kişinin aynı belge üzerinde çalışmasına izin vermesi ve en önemlisi belgenin eski versiyonlarını saklaması ve istenilen durumlarda bunlara geri dönüşe izin vermesiyle, bu alanda standartları belirleyen servislerden biri olmuştur.

Nasıl Ücretsiz Dropbox Hesabı Alınır?

Bu yazımızla sizinle paylaşacağımız Dropbox bedava hesap listesi “Plus” üyelikler için geçerlidir. Her hesap 1 ay kullanım süresine sahiptir ve 2TB depolama alanı sunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizle paylaştığımız bedava Dropbox üyeliği için kullanıcı adı ve şifreler tamamen yasal yollardan temin edilmiştir. Ücretsiz Dropbox hesap listesi içinde bulunan hiçbir hesap, sızma, hesap çalma, şifre kırma veya başka yasa dışı yöntemlerle elde edilmemiştir.

Sizlerle paylaştığımız Dropbox bedava hesap listesi 2021 yılı boyunca her gün güncellenecek, böylece hesabınızın süresi dolduğu zaman yeni bir ücretsiz Dropbox üyeliği ile Plus hizmetlerinden faydalanmaya devam edebileceksiniz. Dropbox bedava hesap listesi 2021 yılı süresince sürekli geliştirilecek. Ancak eğer seçtiğiniz kullanıcı adı ve şifre ile hesaba giriş yapamıyorsanız, başka biri sizden önce bu hesap bilgilerini almış ve şifresini değiştirmiş demektir. Sizden başka bir kullanıcı adı ve şifre denemenizi rica ediyoruz. Eğer Dropbox bedava hesap listesi içinde bulunan hiçbir kullanıcı ve şifre çalışmıyorsa, lütfen aşağıda bulunan formu kullanarak bizimle iletişime geçiniz. En kısa zamanda size Dropbox ücretsiz hesap bilgilerini e-posta ile göndereceğiz.

Bu noktada siz sevgili 7Bilgi ziyaretçilerinden bir ricamız var. Ücretsiz Dropbox Plus hesabı sahip olmak isteyen çok insan var maalesef elimizdeki hesap sayıları sınırlı. Sitemizi ziyaret eden siz saygı değer ziyaretçilerimizden ihtiyacınız kadar kullanıcı adı ve şifre almanızı rica ediyoruz. Bu şekilde sizden başka bedava Dropbox Plus hesabı sahibi olmak isteyenlerinde önüne geçmemiş olursunuz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tek yapmanız gereken seçtiğiniz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıp yükleyeceğiniz dosyalarınızı istenmeyen gözlerden saklamak için bedava Dropbox hesabı şifrenizi değiştirmek. Bundan sonra hesabınızın süresi dolana kadar ücretsiz Dropbox hesabı kullanmanın rahatlığını yaşayabileceksiniz. Ev ve iş bilgisayarlarınızdan, hatta internete bağlı cep telefonu ve tabletinizden bile Dropbox’a bağlanıp, ihtiyacınız olacak dosyanın en güncel haline hızlı bir şekilde erişebileceksiniz.

Plus özelliklerine erişiminiz, hesabın süresi dolduktan sonra sınırlandırılacağı için, hesabınızın süresi dolmadan sitemizi kullanarak yeni Dropbox bedava hesap kullanıcı adı ve şifrenizi almanızı, eski hesabınızdaki verileri bu hesaba aktarmanızı tavsiye ediyoruz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Dropbox’ı Özel Neden Yapan Nedir? Neden Dropbox?

Dropbox piyasaya çıktığı 2005 yılında tüm bilgisayar kullanıcılarının ihtiyacı olan çok büyük bir boşluğu doldurdu. 2000 yılında piyasaya çıkan USB bellekler uzun müddet yüksek fiyatlarıyla birçok kullanıcının ulaşamayacağı ürünler olarak kaldı. Eskimeye başlayan floppy disketler ise 1.44mb kapasiteleri ile birçok dosyanın taşınması için yetersiz kalmaktaydı. En çok kullanılan araçlardan CD yazıcılar ise, sadece birkaç mb’lık dosyaların taşınması için hem ekonomik hem de pratik bir araç değildi. Dropbox piyasaya çıktığı zaman insanların ister ufak ister kocaman dosyalarına internet bağlantısı olan her yerden erişebilmelerini sağlayarak bir devrim yarattı.

Dropbox hizmet vermeye başladığı günden beri hiçbir zaman veri sızıntısı, serverların kırılması gibi sorunlar yaşamadı. Şirket bunun yanında hizmetlerinin korsan içeriklerin paylaşılması için kullanılmasını engellemek adına da önemli çalışmalar sürdürüyor. Tüm bunlar, kullanıcıların bedava Dropbox platformuna olan güvenlerini perçinlemiş, işletmelerin ve organizasyonların da dikkatini çekmiştir.

Dropbox’ın bir diğer artısı, üzerinde çalışılan dosyaları sürekli olarak otomatik olarak yedeklemesidir. Dropbox Plus hesabı kullanarak yürüttüğünüz bir çalışmanın 30 gün öncesine kadar olan versiyonlarına sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

Windows uygulamasında sürükle-bırak desteği de bulunan Dropbox, bilgisayarına bağlı bir harddisk gibi kullanabileceğiniz, güvenilir ve hızlı bir platform olarak takdir görmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir