7Bilgi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Diğer
 4. »
 5. Bedava SoundCloud Hesapları – Premium Güncel Hesaplar!

Bedava SoundCloud Hesapları – Premium Güncel Hesaplar!

Admin Admin -
61 0

Merhabalar. Bugün sizlerle tüm dünyada en popüler müzik dinleme uygulamalarından birisi olan SoundCloud için ücretsiz hesap bilgileri paylaşacağız. Web 2,0 üzerinden müzik ve ses dosyalarını dinleme, indirme ve yükleme hizmetleri veren platform, Ağustos 2007’de Stockholm (İsveç)’da kurulmuştu. Genel merkezi Almanya’nın Berlin kentinde bulunmaktadır. İlk günden itibaren büyük bir popülerlik kazanan SoundCloud daha Mayıs 2010’da 1 milyon kullanıcı sayısını geçmişti. Günümüzde ise 76 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Bizler de platformdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz adına bedava SoundCloud hesapları paylaşmayı uygun bulduk.

Bedava SoundCloud hesapları ile uygulamaya girerek ses kayıtlarınızı yükleyebilir, müzik dosyalarınızı paylaşabilir ya da postcast’lerinizi saklayabilir ve dinleyicilerle paylaşabilirsiniz. Dolayısıyla platformun özellikleri oldukça fazladır. Üstelik SoundCloud’a ses dosyaları yüklemek son derece basit. Kayıt olmanız ve yükleme düğmesine basmanız yeterli. Birçok farklı dili destekleyen yapısı yanında pek çok farklı özellikle de kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor.

Sizler için bedava SoundCloud hesapları listeledik ve bu sayede SoundCloud’dan yararlanmanızı çok basit ve ücretsiz hale getirdik. Eğer müzik yapıyorsanız bedava SoundCloud hesapları ile giriş yapabilir ve müziğinizi her yerden tek tıklamayla dünyanın dört bir tarafından kullanıcılarla paylaşabilir, her yerden dinleyici kitlesi elde edebilirsiniz.

Ücretsiz SoundCloud Hesapları

Listemizde sunduğumuz bedava SoundCloud hesapları tamamen ekibimizce satın alınmış, hiçbir yasa dışı eylemde bulunulmamıştır. Şifre kırma ya da hesaplara sızma gibi durumlar söz konusu olmadığı için bedava SoundCloud hesapları tamamıyla güvenli olarak kullanımınıza açıktır. Listemizdeki bütün SoundCloud hesapları test edilmiş, çalışır durumdadır. Fakat yetişemeyerek alamamış olabilirsiniz. Eğer hiçbir hesapla giriş yapamıyorsanız yarın yine denemenizde fayda var. Çünkü listelerimizi her gün güncellemeye çalışıyoruz.

Listemizdeki bedava SoundCloud hesapları ile giriş yapamadığınız taktirde dilerseniz yorum yaparak tarafımıza ulaşabilir, durumu izah edebilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede talebinizle ilgilenecekler ve belirttiğiniz e-posta adresinize kullanabileceğiniz bir SoundCloud hesabı ileteceklerdir.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

SoundCloud Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Bedava SoundCloud hesapları listemizden yararlanarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Fakat öncelikle SoundCloud’ın tam olarak ne olduğundan ve kullanım özelliklerinden bahsetmekte fayda var. Müzik hayatın her alanında yer alan bir etkinlik, bir eylemdir. İşte, ofiste, tatilde, evde vs. daima müzik hayatın bir parçasıdır ve herkese hitap eden bir müzik tarzı vardır. Bunun için de pek çok online müzik uygulaması bulunuyor. Yeni nesil müzik uygulamaları sayesinde artık internete erişebildiğiniz her yerden müziğe erişebiliyorsunuz.

SoundCloud müzik dünyasının en popüler uygulamalarından birisi. Berlin merkezli uygulama tüm dünyada kullanılabiliyor. Müziğin keyfini doyasıya yaşamanıza olanak veriyor. Listeler oluşturabiliyor, listelerinizi paylaşabiliyorsunuz. Başkaları tarafından oluşturulan listeleri favorilerinize ekleyerek dinleyebiliyorsunuz.

SoundCloud Uygulaması Android ve iOS Cihazlarda Nasıl Kullanılır?

SoundCloud uygulaması web tarayıcısı üzerinden kullanılabileceğiz gibi Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlardan uygulama olarak da kullanılabiliyor. Eğer akıllı cihazınız Android işletim sistemine sahipse Google Play mağazasına girerek arama çubuğuna SOUNDCLOUD yazarak indirebilirsiniz. iOS işletim sistemli Apple marka cihazlarınızdan da App Store mağazasına girerek aram çubuğuna SOUNDCLOUD yazıp uygulamayı indirebilirsiniz. Bütün platformlardan uygulamayı indirmek ücretsizdir.

Akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden, bilgisayarlarınızdan SOUNDCLOUD uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Bedava SoundCloud hesapları listemizdeki hesaplarla uygulamayı indirdikten ya da siteye giriş yaptıktan sonra hesap girişi yapabilirsiniz. Ardından Premium olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede kendi çalma listenizi oluşturabilir, diğer kişilerin çalma listelerindeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Arama kısmında dilediğiniz şarkıyı arayabilirsiniz.

SoundCloud Özellikleri

Ücretsiz SoundCloud hesapları ile erişim sağlayabileceğiniz SOUNDCLOUD pek çok artı özelliğe sahip. Özelikle de müzik indirme özelliği ile diğer müzik dinleme uygulamalarından ayrılıyor. Daha bir cazip hale geliyor. Web tarayıcınızdan, Android cihazlarınızdan ya da iOS cihazlarınızdan rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamanın belli başlı özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

 • SoundCloud uygulamasına ücretsiz erişim sağlayabilir, mağazalardan uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.
 • Uygulamada kendi kişisel markanızı oluşturabilirsiniz.
 • Bütün internet tarayıcılarından uygulamaya giriş yapabilir, bedava SoundCloud hesapları ile hesap girişi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Özel gruplar oluşturabilirsiniz.
 • İnternetten uygulamaya erişebilir, dilediğiniz gibi müzik indirip dinlemeye başlayabilirsiniz.
 • Bedava SoundCloud uygulamasındaki sevdiğiniz müzikleri diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.
 • SoundCloud tarafından oluşturulan etiketleri kullanabilirsiniz.
 • Tüm dünyada kullanılan bir uygulama olduğu için sadece yerelle sınırlı kalmaz, en yakınınızdan dünyanın öbür ucuna kadar yeni şarkıları keşfedebilir, duyulmamış müzikleri dinleyebilirsiniz.

Soundcloud Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Kimi zaman bedava SoundCloud hesapları ile erişim sağlasanız ya da kendi hesabınızla erişseniz de hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. SoundCloud hesap silme işlemi de son derece pratiktir. Şunu da hatırlatmakta fayda var ki hesap dondurmak ile hesap silmek aynı şey değildir. Sildiğinizde tekrar bedava SoundCloud hesabınız oluşturduğunuz listeleri görmezsiniz. Silme işlemini sadece tarayıcı üzerinden yapabilirsiniz. Hesabım-Ayarlar-Account’u Sil- Hesabımı Sil adımlarını takip ederek SoundCloud hesabınızı tamamıyla silebilirsiniz.

Uygulamanın bütün bu ayrıcalıkları için listemizdeki bedava SoundCloud hesapları işinizi kolaylaştıracak, müzik keyfini doyasıya yaşamanıza yardımcı olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir