7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Kendall Jenner Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Kendall Jenner Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
78 0

Tam adı Kendall Nicole Jenner olan Kendall Jenner, 3 Kasım 1995 doğumlu ve ünlü bir Amerikan medya kişiliği ve modelidir. Tıpkı tüm aile üyeleri gibi, ününün çoğunu Keeping Up with the Kardashians adlı televizyon şovuna borçludur. Keeping Up with the Kardashian’lar 2007’de gösterime girdi ve halen her yıl çekilmeye devam ediyor. 14 yaşında modelliğe başladı ve kız kardeşi Kylie ile birlikte ilk işini kurdu. İlk markaları Kendall & Kylie idi. Kariyeri boyunca birçok kez uluslararası Vogue dergisinde yer aldı.

2015 yılında, dünyanın en çok kazanan modelleri için Forbes listesinde on altıncı sırada yer aldı. 2017’de yine Forbes tarafından en çok kazanan model oldu. Modellik kariyeri nedeniyle çok sayıda kampanyaya katıldı ve dünyanın tanınmış bazı markalarıyla çalıştı. Dünyanın en çok kazanan modeli olduğunda Gisele Bündchen’i yenmeyi başardı. Gisele Bündchen bu unvanı 14 yıldır elinde tutuyordu. Çok sayıda konuk oyuncu olmasının yanı sıra aile üyeleriyle birlikte birçok televizyon dizisinde de yer aldı.

Boyu:179 Cm
Kilosu:55 Kg
Göz Rengi:Kahverengi
Vücut Ölçüleri:89-60-90 Cm

Kendal Jenner’ın rol aldığı bazı diziler ve yapımlar arasında Kourtney ve Khloé Take Miami, America’s Next Top Model Cycle 18, Victoria’s Secret Fashion Show 2016, 2014 Much Music Video Awards ve Justin Bieber: Seasons yer alıyor. Ayrıca Hawaii Five-0, Ocean’s 8 ve The High Fructose Adventures of Annoying Orange adlı üç filmde rol aldı. Kariyeri boyunca on ödül kazanan Jenner’ın öne çıkanları arasında Revolve Awards, Daily Front Row Fashion Media Awards, Teen Choice Awards ve Models.com MDX Model of the Year Awards 2015 sayılabilir. Ariana Grande‘nin Stuck with U, Tyler the Creator’dan I Think ve Lil Dicky’den Freaky Friday gibi müzik videoları.

Kendall Jenner Boyu

Boy: 179 Cm

Kendall Jenner Kilosu

Kilo: 55 Kg

Kendall Jenner Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Kendall Jenner Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-60-90 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir