7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Jisoo Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Jisoo Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
85 0

Tam adı Kim Ji-soo olan Jisoo, itibarını ve şöhretini Blackpink’e borçlu olan Güney Koreli bir şarkıcı ve aktris. Blackpink, YG Entertainment tarafından kurulan ve ilk çıkışını 2016 yılında yapan en ünlü K-Pop grubudur. Jisoo, grup üyeleri arasında oyunculuk kariyeri de sürdüren tek şarkıcıdır. 3 Ocak 1995’te Güney Kore’de doğdu. Ayrıca, çocukluğunda sporla ilgilenen tek grup üyesidir. Çocukluğunda basketbol oynadı ve tekvando eğitimi aldı.

Korece, İngilizce, Japonca ve Çince konuşabilmektedir. Jisoo ayrıca resim ve yazı gibi diğer sanat alanlarıyla da ilgileniyor. İlgi alanları nedeniyle Blackpink’in en az popüler üyesidir. Jisoo, 2018’de en iyi 10 K-Pop ünlüsü arasında yer aldı. Mevcut kariyerinin yanı sıra modellikle de ilgileniyor ve Kiss Me, MICHAA ve CELEBe gibi Güney Kore ve Asya’daki birçok ünlü markanın modeli oldu.

Boyu:162 Cm
Kilosu:45 Kg
Göz Rengi:Siyah
Vücut Ölçüleri:84-57-86 Cm

2021’de Weibo Starlight Ödülleri tarafından verilen Starlight Hall of Fame olan şarkıcılık kariyerinde yalnızca bir ödül kazandı. 2014’te Hi Suhyun’dan I’m Different ve Epik’ten Spoiler + Happen Ending adlı iki müzik videosunda yer aldı. En popüler Blackpink şarkılarından biri olan Lovesick Girls’ün Jisoo tarafından yazıldığını belirtmekte fayda var. Görünüşe göre Jisoo, kariyerine gelecekte bir oyuncu olarakta devam etmeyi planlıyor.

Jisoo Boyu

Boy: 162 Cm

Jisoo Kilosu

Kilo: 45 Kg

Jisoo Göz Rengi

Göz Rengi: Siyah

Jisoo Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-57-86 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir