7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Hailey Bieber Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Hailey Bieber Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
77 0

Tam adı Hailey Rhode Baldwin Bieber olan Hailey Bieber, Amerikalı model ve internet kişiliğidir. 22 Kasım 1996’da Arizona, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. Popüler bir internet kişiliği olmasına rağmen, çoğumuz Justin Bieber ile evlendiğinde onun hakkında daha çok şey öğrendik. Aslında balerin olmak istiyordu ama bir sakatlık nedeniyle hayallerinden vazgeçmek zorunda kaldı. Daha sonra kariyerini modelliğe kaydırarak Tommy Hilfiger, Ralph Lauren ve Guess gibi dünya markalarının reklamlarında yer aldı. Şu anda, o ve kocası Kanada’da yaşıyor.

Hailey’nin babası ünlü İngiliz aktör Stephen Baldwin’dir. Annesi Kennya Deodato Baldwin bir grafik tasarımcıdır. Gençlik yıllarında Amerikan Bale Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Modellik kariyerine Ford Modeling Agency ile başlamış ve 2014 yılında ilk ticari kampanyasında yer almıştır. Bu tarihten itibaren dünyaca ünlü markaların birçok proje ve kampanyasında aktif olarak yer aldı. Ayrıca Teen Vogue ve Vogue’un Amerika Birleşik Devletleri baskısı gibi bazı popüler Amerika Birleşik Devletleri dergilerinde yer aldı.

Boyu:171 Cm
Kilosu:55 Kg
Göz Rengi:Ela
Vücut Ölçüleri:85-59-88 Cm

Teen Choice Ödülleri’nde üç yıl üst üste beş ödüle aday gösterilmesine rağmen hiçbirini kazanamadı. Ayrıca Cody Simpson’ın On My Mind, Baptiste Giabiconi’nin Love to Love You Baby, Dan + Shay’in 10,000 Hours, Arianna Grande’nin Stuck with U ve DJ Khaled, Drake ve Justin’in PopStore adlı beş müzik videosunda yer aldı. Biber. Hailey ayrıca Living It: Unusual Suspects, Saturday Night Live, Secrets of New York Fashion Week, Drop the Mic, 2018 iHeartRadio Music Awards ve Dave olmak üzere 6 kez televizyonda yer aldı.

Hailey Bieber Boyu

Boy: 171 Cm

Hailey Bieber Kilosu

Kilo: 55 Kg

Hailey Bieber Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Hailey Bieber Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 85-59-88 Cm

Bruno Press, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir