7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Gigi Hadid Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Gigi Hadid Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
74 0

Gerçek adı Jelena Noura Hadid olan Gigi Hadid, dünyaca ünlü bir Amerikalı modeldir. 23 Nisan 1995’te doğdu ve 2014’te büyük bir ün kazandı. Gigi’nin iki kardeşi var ve hepsi model. Ürdünlü baba Mohamed Hadid ile Hollanda asıllı eski model Yolanda Hadid’in kızıdır. 2013 yılında liseden mezun olmasına rağmen kariyeri çok daha erken başladı. Modellik kariyerine iki yaşındayken başladı. Uzun yıllar Baby Guess modeli olduktan sonra eğitimine odaklanmak için işini bırakmak zorunda kaldı.

2011 yılında kariyerine geri döndü ve Marciano için çalıştı. 2012 yılında Guess kampanyasının yüzüydü. Ancak, Models.com tarafından yayınlanan En İyi 50 Modeli sıraladığında insanlar onu tanımaya başladı. Ayrıca 2016 yılında Uluslararası Yılın Modeli seçilmiştir. Bunun ardından dünyaca ünlü olmuş ve uluslararası Vogue dergisinde otuz beş kez yer almıştır. Modellik kariyerinin yanı sıra birçok film ve dizide rol aldı.

Boyu:178 Cm
Kilosu:57 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:87-60-90 Cm

Gigi Hadid, kariyeri boyunca toplam sekiz ödüle aday gösterildi ve bunlardan beşini kazanmayı başardı. Bu ödüller arasında Birinci Yıllık Moda Los Angeles Ödülleri tarafından Yılın Modeli, TRL Ödülleri tarafından En İyi Görünüm, İngiliz Moda Ödülleri tarafından Yılın Uluslararası Modeli ve iki kez Teen Choice Ödülleri tarafından Seçim Modeli bulunmaktadır. Ayrıca Daft Punk’ın One More Time in V Magazine versiyonu, Zayn’ın Pillowtalk’ı ve Taylor Swift’in Bad Blood gibi çeşitli müzik videolarında yer aldı.

Gigi Hadid Boyu

Boy: 178 Cm

Gigi Hadid Kilosu

Kilo: 57 Kg

Gigi Hadid Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Gigi Hadid Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-60-90 Cm

Maybelline New York Australia, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir