7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Gal Gadot Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Gal Gadot Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
73 0

Tam adı Gal Gadot-Varsano olan Gal Gadot, İsrailli ünlü bir model ve aktris. 30 Nisan 1985’te doğdu ve 2004’ten beri aktif bir kariyere sahip. Ününün çoğunu Miss Israel 2004 güzellik yarışmasını kazandığında kazandı. Ayrıca IDC Herzliya kolejinde okumaya başlamadan önce İsrail Savunma Kuvvetlerinde iki yıl asker olarak görev yaptı. Bu yıllarda hayalleri için çalışmaya devam etti ve modellik ve oyunculuk kariyerine geçiş yapmaya başladı. Çoğumuz onu Hızlı ve Öfkeli filmindeki Gisele Yashar olarak tanıyoruz. 2009 yılında filmin başarısından sonra dünyaca ünlü bir oyuncu oldu.

İsrail’de Petah Tikva’da doğdu ve Rosh HaAyin’de büyüdü. Bir mühendis ve beden eğitimi öğretmeninin kızıdır. Modellik ve oyunculuk kariyerinden önce dansla ilgileniyordu. Gal Gadot, memleketindeki Burger King’de de çalışıyordu. Kariyeri boyunca Gucci, Huawei ve Jaguar Cars gibi birçok ünlü markada çalıştı. FHM, Entertainment Weekly, Glamour ve Cosmopolitan gibi birçok uluslararası derginin kapağında yer aldı.

Boyu:178 Cm
Kilosu:59 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri:87-58-90 Cm

Modellik ve oyunculuk kariyeri ile Kids’ Choice Ödülleri, Palm Springs Uluslararası Film Festivali, MTV Film ve TV Ödülleri ve Çin Amerikan Film Festivali dahil olmak üzere 14 ödül kazandı.

Gal Gadot Boyu

Boy: 178 Cm

Gal Gadot Kilosu

Kilo: 59 Kg

Gal Gadot Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Gal Gadot Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-58-90 Cm

By Gage Skidmore – https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/27977377894/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50366318, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir