7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Billie Eilish Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Billie Eilish Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
79 0

Tam adı Billie Eilish Pirate Baird O’Connell olan Billie Eilish, ünlü bir Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. 18 Aralık 2001’de doğdu ve 2015’ten beri kariyerinin keyfini çıkarıyor. Erken yaşta büyük başarılara imza atan ünlülerden biri. 2015 yılında çıkardığı ilk single’ı milyonların dikkatini çekmeyi başardı ve o zamandan beri dünyanın en popüler şarkıcılarından biri. Sadece bu gerçek, başarısının kanıtıdır. İlk stüdyo albümünü çıkarması dört yılını aldı.

California’da doğdu ve Highland Park semtinde büyüdü. Billie Eilish’in Finneas adında bir erkek kardeşi var ve ikisi de evde eğitim görüyordu. Anne babaları bu şekilde çocuklarına daha fazla özen gösterebileceklerine inandılar. Böylece aileleri, hayallerinin peşinden gitmelerine yardımcı olabilirler. Her iki kardeş de çocuklukları boyunca oyunculuk, dans ve sanat gibi birçok alanda eğitim aldı. Billie, sekiz yaşındayken Los Angeles Çocuk Korosu’na katıldı. Üstelik ilk şarkısını yazdığında henüz on bir yaşındaydı.

Boyu:161 Cm
Kilosu:61 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:90-65-90 Cm

Billie Ellish, kısa kariyerine rağmen Grammy Ödülleri, MTV Avrupa Müzik Ödülleri, Brit Ödülü, Billboard Müzik Ödülleri ve MTV Avrupa Müzik Ödülleri gibi birçok ödül kazanmayı başardı. Buna ek olarak, iki Guinness Dünya Rekorunun sahibidir. Ayrıca Justin Bieber: Seasons, Not My Responsibility ve Billie Eilish: The World’s a Little Blurry adlı üç belgeselde yer aldı.

Billie Eilish Boyu

Boy: 161 Cm

Billie Eilish Kilosu

Kilo: 61 Kg

Billie Eilish Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Billie Eilish Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 90-65-90 Cm

Justin Higuchi from Los Angeles, CA, USA, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir