7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Elizabeth Olsen Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Elizabeth Olsen Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
59 0

Elizabeth Olsen, tam adı Elizabeth Chase Olsen olan ünlü Amerikalı aktrislerden biridir. 19 Şubat 1989’da doğdu ve çok genç yaşta oyunculuğa başladı. Dört yaşından beri oyunculuk yapıyor. Martha Marcy May Marlene’deki rolü şüphesiz ilk filmidir. Bu yapımdan sonra kariyeri yükselmeye başladı ve bugün tüm dünya onu tanıyor. Eski bir dansçı anne ve emlakçı bir babanın kızıdır. Olsen’in aynı zamanda oyuncu olan iki kardeşi var.

1994 yılında The Adventures of Mary-Kate & Ashley and How the West Was Fun’da rol aldı. Oyunculuk kariyerine ailesi destek verdi ve çocukluk yıllarında oyunculuk eğitimi almaya başladı. Olsen ayrıca New York Üniversitesi Tisch School of the Arts’ta okudu ve bir dönem Rusya’da Moscow Art Theatre School’da okudu. Ayrıca 2013 yılında Romeo ve Juliet’te Juliet’i canlandırdı. Bugün genç kuşak onu genellikle Avengers dizisindeki rolleriyle tanıyor.

Boyu:168 Cm
Kilosu:58 Kg
Vücut Ölçüleri:87-64-89 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Olsen, kariyeri boyunca birçok ödüle aday gösterildi ve on tanesini kazandı. Ayrıca aday olduğu ve halen beklemede olduğu pek çok ödül var. Marvel Studios: Assembled, WandaVision ve Sorry for Your Loss gibi birçok televizyon programında yer aldı. Rol aldığı popüler film yapımlarından bazıları arasında Avengers: Endgame, Avengers: Infinity War, Captain America: Civil War ve Avengers: Age of Ultron yer alıyor. 2022’de vizyona girecek olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde Scarlet Witch’i oynayacağını belirtmekte fayda var. Kariyerinin zirvesinde ve onu gelecekte birçok filmde göreceğiz.

Elizabeth Olsen Boyu

Boy: 168 Cm

Elizabeth Olsen Kilosu

Kilo: 58 Kg

Elizabeth Olsen Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Elizabeth Olsen Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-64-89 Cm

Tabercil (https://www.flickr.com/photos/44775455@N00/6142661015), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America (https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/48469206097/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir