7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Danna Paola Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Danna Paola Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
57 0

Tam adı Danna Paola Rivera Munguía olan Danna Paola, ünlü Meksikalı aktris, model ve şarkıcıdır. 23 Haziran 1995’te doğdu ve 1999’dan beri kariyerinin tadını çıkarıyor. Çocukluğundan beri televizyon programları başta olmak üzere birçok yapımda aktif olarak yer alıyor. Üstelik çocukken ve gençlik yıllarında da popüler bir şarkıcıydı. Danna Paola, Mexico City, Meksika’da doğdu ve Vania adında bir kız kardeşi var. Ailesi, o çocukken boşandı. İlk rolünü Plaza Sesamo için seçme çağrısına katılan kız kardeşinin yardımıyla aldı.

Plaza Sesamo ünlü TV dizisi Susam Sokağı’nın Meksika versiyonuydu. Hem o hem de kız kardeşi, dizinin birkaç bölümünde yer aldı. Yüzden fazla yapımda yer alan en popüler Meksikalı aktrislerden biridir. En büyük başarılarından biri, 2016 yılında L’Oreal Paris’in Latin Amerika pazarı için yeni yüzü seçilmesidir.

Boyu:160 Cm
Kilosu:51 Kg
Vücut Ölçüleri:87-58-87 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Şimdiye kadar altı stüdyo albümü çıkardı ve bunlar K.O., Sie7e +, Danna Paola, Chiquita Pero Picosa, Oceano ve Mi Globo Azul. Danna Paola ayrıca Top Star da dahil olmak üzere birçok televizyon dizisinde ve filmde rol aldı. Tear This Heart Out aynı zamanda 2018’de vizyona giren ilk filmiydi ve Lilia Ascencio’yu canlandırdı.

Danna Paola Boyu

Boy: 160 Cm

Danna Paola Kilosu

Kilo: 51 Kg

Danna Paola Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Danna Paola Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-58-87 Cm

Charlie Nelson (https://vimeo.com/478240169), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: PelucheEn ElEstuche (https://www.youtube.com/watch?v=hiklmrVr7kI), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir