7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Kourtney Kardashian Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Kourtney Kardashian Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
58 0

Tam adı Kourtney Mary Kardashian olan Kourtney Kardashian, ünlü bir Amerikan medya kişiliği ve modelidir. 18 Nisan’da doğdu ve tüm aile üyeleri gibi, Keeping Up with the Kardashians dizisiyle büyük bir ün kazandı. Bu diziye ek olarak, Kourtney ve Khloé Take Miami ve Kourtney ve Kim Take New York’ta da rol aldı. Yine tüm kardeşleri gibi o da moda ve kozmetik sektörünündedir. Gelirinin çoğu, her post için 75.000 ila 300.000 dolar arasında aldığı sosyal medya gönderilerinden elde ediliyor.

Kourtney’nin iki biyolojik kız kardeşi ve bir erkek kardeşi var, bunlar Kim, Khloe ve Rob. Kourtney’nin Scott Disick ile on yıllık bir ilişkisi vardı. Çiftin ilişkilerinden üç çocuğu oldu. Hamileliği sırasında, Keeping Up with the Kardashians’ta aktif olarak yer aldı. Bugün, Kourtney’nin ünlü müzisyen Travis Barker ile ilişkisi var. Ayrıca 2017-2018 yılları arasında model Younes Bendjima ile ilişkisi vardı.

Boyu:155 Cm
Kilosu:48 Kg
Vücut Ölçüleri:89-61-92 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Kourtney Kardashian kariyeri boyunca Flip It Like Disick, Dash Dolls, I Am Cait ve Kourtney ve Khloé Take the Hamptons gibi birçok televizyon programında yer aldı. Bunun yanı sıra One Life to Live dizisinde Kassandra Kavanaugh rolünü oynadı. Birçok moda ve kozmetik markasının temsilciliğini yapmaktadır.

Kourtney Kardashian Boyu

Boy: 155 Cm

Kourtney Kardashian Kilosu

Kilo: 48 Kg

Kourtney Kardashian Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Kourtney Kardashian Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-92 Cm

Britt Bellamy (https://vimeo.com/318692007), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Britt Bellamy (https://vimeo.com/318692007), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir