7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Beyonce Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Beyonce Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
65 0

Tam adı Beyoncé Giselle Knowles-Carter olan Beyoncé, ünlü bir Amerikalı şarkıcı, dansçı ve aktris. 4 Eylül 1981’de doğdu ve ününün çoğunu Destiny’s Child kız grubunda kazandı. Gruptaki başarısının ardından Destiny’s Child’dan ayrılarak kariyerine solo olarak devam etti. Şöhretini burada katladı. İlk solo albümü Dangerously in Love’dı ve aynı albümden Crazy in Love ve Baby Boy single’larını da çıkardı. Beyoncé’nin yayınladığı tüm stüdyo albümlerinin Amerika Birleşik Devletleri listelerinde bir numara olduğunu belirtmekte fayda var.

Çocukluğunda dans eğitimi almaya başladı. Bir yarışmayı kazandıktan sonra sadece 15 yaşındayken şarkıcılık kariyerine devam etmeye karar verdi. 1995 yılında, o ve arkadaşları, bugün Destiny’s Child olarak bildiğimiz bir grup kurdu. Beyoncé, kariyeri boyunca sektördeki en iyi yapımcılardan, şarkıcılardan ve söz yazarlarıyla çalıştı. Bugün, bir başka ünlü rap efsanesi olan Jay-Z ile evli ve üç çocuğu var.

Boyu:170 Cm
Kilosu:60 Kg
Vücut Ölçüleri:92-64-95 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Beyoncé, kariyeri boyunca solo ve Destiny’s Child ile kazandığı Emmy Ödülleri de dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı. Lemonade, Beyoncé, 4, I Am Sasha Fierce, B’Day ve Dangerously in Love olmak üzere altı stüdyo albümü çıkardı. Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra oyunculukla da ilgileniyor. Rol aldığı ünlü yapımlardan bazıları arasında Goldmember’da Austin Powers, The Pink Panther, The Lion King, Carmen: A Hip Hopera ve Cadillac Records sayılabilir. Şaşırmış olabilirsiniz ama Beyoncé kariyeri boyunca dört film de yönetmiştir. Bu yapımlar Life Is But a Dream, Beyoncé: Lemonade, Homecoming ve Black is King’dir. Hiç şüphesiz, tüm zamanların en başarılı Amerikalı şarkıcılarından biridir.

Beyonce Boyu

Boy: 170 Cm

Beyonce Kilosu

Kilo: 60 Kg

Beyonce Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 92-64-95 Cm

Beyonce Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir