7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Bella Hadid Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Bella Hadid Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
67 0

Tam adı Isabella Khair Hadid olan Bella Hadid, ünlü bir Amerikan modelidir. 9 Ekim 1996’da doğdu ve 2012’den beri aktif bir modellik kariyerine sahip. Hadid, itibarının çoğunu 2016’da Models.com tarafından Yılın Modeli seçilmesine borçlu. Hadid, ünlü olan Gigi Hadid ile kardeştir. Bella Hadid gençlik yıllarında binicilik yapıyordu ve 2016 Yaz Olimpiyatlarına katılmayı planlıyordu. Ancak 2012 yılında kendisine, erkek kardeşine ve annesine Kronik Lyme hastalığı teşhisi kondu ve olimpiyatlara katılmak için hayallerinden vazgeçmek zorunda kaldı.

2014 yılında Malibu Lisesi’nden mezun oldu ve ardından New York’a taşındı. Burada fotoğrafçılık bölümünü okudu ve ardından yeni bir kariyere başlamak için IMG Modeller ajansı ile sözleşme imzaladı. Oyunculuğa da ilgi duyduğunu ve bir gün hayallerinin peşinden koşacağını her zaman dile getiriyor. Modellik anlaşması yaptığında sadece 16 yaşındaydı. Kariyeri boyunca birçok ticari proje, promosyon ve kampanyada yer aldı. Hadid, 2014 yılında alkollüyken araba kullandığı için tutuklanmış ve ehliyetine bir yıl süreyle el konulmuştu.

Boyu:178 Cm
Kilosu:57 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:86-60-90 Cm

Hadid, Keeping Up with the Kardashians, Real Housewives of Beverly Hills ve Making a Model with Yolanda Hadid gibi farklı televizyon programlarında yer aldı. Ünlü rapçi The Weeknd ile ilişkisi vardı ve bu ilişkisini onun In the Night adlı müzik videosunda da yer aldı. Ayrıca Jesse Jo Stark’ın Down Your Drain ve Baby Love gibi diğer müzik videolarında da yer aldı.

Bella Hadid Boyu

Boy: 178 Cm

Bella Hadid Kilosu

Kilo: 57 Kg

Bella Hadid Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Bella Hadid Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-60-90 Cm

Marie Claire Korea, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir