7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Rüya Tabirleri
  4. »
  5. Rüyada Öldürülmek – Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada Öldürülmek – Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Admin Admin -
65 0

Öldürme rüyası sandığınızdan daha sık görülür. Olduğu zaman, uyanış üzerine beraberinde derin bir rahatsızlık hissi getirir.

Nihayetinde, kişinin böyle bir şiddet eylemine ulaşmayı asla düşünmemesi, genellikle kendi varlığının tamamen ötesinde olsa bile, bu güçlü ve kafa karıştırıcı bir deneyimdir.

Genel olarak, Rüyada öldürülmek, hayatınızdan kalıcı olarak çıkarmak istediğiniz bir şey veya bir parçanız olduğunu gösterir.

Böylesine aşırı bir rüya, size yaklaşan bir tehlike duygusu hissettiren biri veya bir şey tarafından korunma ihtiyacına da işaret edebilir.

Aslında, bu tür rüyaların kişinin hayatının yeni bir yönünü görebileceği, aynı zamanda farklı bir şekilde iletilmesi gereken iyi bir dozda bastırılmış şiddeti de ifade eder.

Elbette bu rüyada güçlü duygular, genellikle bastırılmış içgüdüler ve çıkışlarını yalnızca rüyada bulan öfke vardır.

Hayatta istikrarsızlaştıran, baskılayan ama acı vermesine rağmen katlanılan ve kontrol altında tutulan bir şeyler olduğuna işaret eder.

Rüyada Öldürülmek, hayatta kalma arzusunun hüküm sürdüğü ve bize acı veren o bileşenin öldürülmesine yol açtığı ilkel ve medeni olmayan içgüdülere geri dönmek için içsel bir arzu vardır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir