7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. BLACKPINK Lisa Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

BLACKPINK Lisa Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
59 0

Lalisa Manoban, 27 Mart 1997 doğumlu Taylandlı bir rapçi ve şarkıcıdır. Blackpink üyesi olarak büyük bir itibar kazanmıştır. Güney Kore’de yaşıyor ve dünyanın en ünlü K-Pop ünlülerinden biri. Orijinal adını sadece birkaç hayran biliyor. Gerçek ismi Pranpriya Manoban ama daha sonra ilk adını Lalisa olarak değiştirdi. Şarkıcılık ve rap kariyerinin yanı sıra çocukluğundan beri dansla ilgileniyor. Dört yaşındayken dans eğitimi aldı.

2015 yılında sokak giyim markası Nona9on’un yüzü olduğu bir modellik kariyeri de vardı. 13 yaşında Blackpink’in ajansı olan YG Entertainment’a katıldı. 2016 yılında YG Entertainment, Blackpink K-Pop grubunu kurdu ve kurucu üyelerden biridir. Bu, büyük bir itibar kazandığı ve grubun başarısıyla dünya çapında bir ünlü olduğu zamandır. Ayrıca 2018 yılında Lilifilm Official adlı YouTube kanalını da açtı.

Boyu:167 Cm
Kilosu:47 Kg
Vücut Ölçüleri:86-57-84 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Blackpink grubuyla da birçok ödül kazandı. Ayrıca dört kez televizyonda da yer aldı. Bu şovlar arasında Lisa TV, Real Man 300, Youth with You 2 ve Youth with You 3 yer alıyor. Ana sosyal medya hesabı olarak Instagram’a odaklandı ve burada 92 milyondan fazla takipçiye ulaşan ilk K-pop ünlüsü oldu.

BLACKPINK Lisa Boyu

Boy: 167 Cm

BLACKPINK Lisa Kilosu

Kilo: 47 Kg

BLACKPINK Lisa Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

BLACKPINK Lisa Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-57-84 Cm

Idol Hunter (https://idolhunter.tistory.com/m/1), CC BY 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Newsenstar1 (https://www.youtube.com/watch?v=npDH93gPGLQ), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons. Cropped.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir