7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Krystal Jung Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Krystal Jung Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
64 0

Krystal Jung, Güney Kore’de yaşayan ünlü bir Koreli – Amerikalı şarkıcı ve aktris. 2009’dan beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor ve birçok Güney Kore drama dizisinde oynuyor.

Gerçek adı Chrystal Soo Jung ve 24 Ekim 1994’te doğdu. Birden fazla sahne adı var ve bazıları Jung Soo-Jung, Krystal Jung veya sadece Krystal. Çoğumuz onu Güney Koreli bir kız grubu olan f(x)’in eski üyesi olarak tanıyoruz.

Kariyerine şarkıcı olarak başlasa da yıllar içinde oyunculuk kariyerine geçiş yaptı. Bugün, birçok başarılı yapımda yer alan en ünlü Güney Koreli aktrislerden biridir. Profesyonel oyunculuk çıkışını 2013 yılında The Heirs dizisinde oynayarak yaptı.

Boyu:165 Cm
Kilosu:45 Kg
Vücut Ölçüleri:84-59-86 Cm
Göz Rengi:Siyah

Krystal Jung, San Francisco’da doğdu ve ailesi ikinci nesil bir Amerikalıydı. Ailesi 1980’lerde Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Ablasıyla birlikte Güney Kore’de tatil gezisindeydiler ve bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken keşfedildiler.

Krystal Jung ayrıca televizyon reklamlarında rol aldı. İlk reklam filminde 2002 yılında Lotte reklamında Güney Koreli aktris Han Ga-in ile birlikte oynamıştır. Krystal Jung ve kız kardeşi kariyerleri için Güney Kore’ye taşındı ve şu anda ülkede yaşıyorlar.

Krystal Jung Boyu

Boy: 165 Cm

Krystal Jung Kilosu

Kilo: 45 Kg

Krystal Jung Göz Rengi

Göz Rengi: Siyah

Krystal Jung Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-59-86 Cm

Marie Claire Korea (https://www.youtube.com/watch?v=6JYlp61GGzQ), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Marie Claire Korea (https://www.youtube.com/watch?v=Oa583vhW5O8&ab_channel=MarieClaireKorea), CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir