7Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Karol G Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Karol G Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin -
57 0

Gerçek adı Carolina Giraldo Navarro olan Karol G, Kolombiyalı ünlü bir şarkıcı ve söz yazarıdır. 14 Şubat 1991’de doğdu ve harika bir kariyer peşinde. Ünlü bir reggaeton sanatçısı olmasına rağmen kariyerinde farklı tarzlar denemiştir. Bugün dünyanın en popüler kadın reggaeton sanatçılarından biridir. Karol G, üç kardeşin en küçüğü olarak Kolombiya’da doğdu. Daha 14 yaşındayken Kolombiya’da The X Factor’da yarışmasında yer aldı.

Boyu:160 Cm
Kilosu:54 Kg
Vücut Ölçüleri:89-61-89 Cm
Boyu:Koyu Kahverengi

Kariyeri boyunca American Music Awards, Heat Latin Music Awards, MTV Europe Music Awards ve Latin Grammy Awards dahil olmak üzere yirmi beşten fazla ödül kazandı. 2 yıl arayla iki stüdyo albümü çıkardı. İlk albümü 2017’de Unstoppable adıyla yayınlandı ve Amerika Birleşik Devletleri Latin listelerinde ikinci sırada yer aldı. İkinci albümü Ocean 2019’da yayınlandı ve aynı listelerde ikinci sırada yer aldı. Son albümü KG0516, 2021’de yayınlandı ve Amerika Birleşik Devletleri Latin listelerinde bir numara ve İspanya listelerinde üç numara oldu. Çoğu çok popüler olan elliden fazla single’ı var.

Karol G Boyu

Boy: 160 Cm

Karol G Kilosu

Kilo: 54 Kg

Karol G Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Karol G Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-89 Cm

Telemedellín+ (https://www.youtube.com/watch?v=mkDomkjlFjs), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Programas Telemedellín (https://m.youtube.com/watch?v=_ejsXyc3msM), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir