7Bilgi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Diğer
 4. »
 5. Crunchyroll Bedava Hesapları – En Güvenilir Hesaplar

Crunchyroll Bedava Hesapları – En Güvenilir Hesaplar

Admin Admin -
62 0

Merhabalar! Bugünkü yazımızda size internetteki en geniş anime içeriklerinden birine sahip olan Crunchyroll ücretsiz hesap almanız konusunda yardımcı olacağız. 2006 yılında Japon animelerinin ve oyunlarının Amerikan pazarında yaygınlaşması üzerine kâr amacı gütmeyen bir organizasyon olarak kurulan Crunchyroll’un merkezi San Francisco’da bulunmaktadır.

2009 yılından itibaren aldığı ticari yatırımlarla sadece lisanslı içeriklerin yayınlanmaya başladığı site, 2013 yılından itibaren içerik kataloğuna mangaları da eklemeye başlamıştır. 1000’den fazla animenin yanında, 200 kadar uzak doğu dizisi ve 80 civarı manga barındıran Crunchyroll 2020 yılında Sony tarafından satın alınmıştır. Sitenin 4 milyondan fazla üyesi varken, yıl içerisinde 100 milyondan fazla farklı İP’den siteye erişim gerçekleşmektedir.

Crunchyroll anime kataloğunda bulunan animelerden bazıları;

 • Naruto,
 • Naruto Shippuden,
 • Mobile Suite Gundam serisi,
 • One Punch Man,
 • Boruto: Naruto Next Generation,
 • One Piece,
 • Black Cover,
 • Re:Zero
 • Hunter x Hunter olarak sıralanmaktadır.

Bunlar ve daha birçok anime ile güzel vakit geçirebilir, favori anime karakterlerinizle sevinip, onlarla beraber ağlayabilirsiniz.

Ülkemizde anime ve manga seven geniş bir kitle olmasına rağmen, maalesef bu içeriklere ulaşmak, özellikle Türkçe dilinde, maalesef oldukça zor. Bundan dolayı birçok anime sever zaman içerisinde İngilizce öğrenmek zorunda kalıyor. Crunchyroll platformu da maalesef İngilizce bir platform, ancak altyazıları profesyoneller tarafından hazırlanması sayesinde “fansub” olarak tabir edilen ve iyi niyetli amatörler tarafından yapılan eksik ve hatalı çevirilerden elbette daha başarılı ve anlaşılır.

Ücret Ödemeden Crunchyroll Hesabı Nasıl Alınır?

Animelerin 720p ve 1080p gibi yüksek çözünürlüklerde izlenmesine izin veren Crunchyroll platformu, kullanıcılarını düşük çözünürlüklü yasadışı anime yayını yapan platformlardan kurtarıyor. Lisanslı içeriklerin yayınlanmasının bir diğer önemli artısı, seslerde kayıplar yaşanmadan iletilmesi. Crunchyroll platformu tüm anime severlere eksiksiz bir anime ve manga keyfi yaşatabiliyor.

Aşağıda sizlerle paylaşacağımız Crunchyroll Bedava Hesapları 2023 yılında açılmış hesaplardır. Crunchyroll hesapları aylık olarak açıldığı için sizinle paylaştığımız bedava Crunchyroll üyeliği kullanım süreleri de bu civarda olacaktır. Ücretsiz Crunchyroll üyeliği sona erdiği zaman aşağıda sizlerle paylaşacağımız Crunchyroll ücretsiz hesap listesi içinden yeni bir Crunchyroll bedava hesap seçip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aynı şekilde almış olduğunuz hesabın kullanıcı adı ve bilgileri hata veriyorsa, hesap kapanmış veya başkası tarafından alınmış olabilir. Crunchyroll Bedava Hesapları sıklıkla güncellenecektir. Dilerseniz ücretsiz Crunchyroll hesabı almak için bekleyebilir veya aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bizden bedava Crunchyroll hesabı için kullanıcı adı ve şifre talep edebilirsiniz.

Sizlerle Crunchyroll bedava hesap listesi içinde paylaştığımız bedava Crunchyroll hesaplarından bazıları “Fan”, bazıları ise “Mega Fan” paketidir. Fan paketi sadece aynı anda sadece 1 cihazda anime izlenmesi ve manga okunmasına izin verirken, Mega Fan paketinde bu limit 4 olarak belirlenmiştir. Bundan dolayı sizlerden elimizde sayılı olarak bulunan ücretsiz Crunchyroll hesabı alırken ihtiyacınız kadar almanız ve eğer aldığınız hesap Mega Fan ise, başkalarının da faydalanabilmesi adına şifresini değiştirmemenizi rica ediyoruz.

Crunchyroll’de yayınlanan animelerin bir kısmı ülkemizde telif haklarından dolayı görüntülenememekte. Bu sıkıntıyla karşılaşan siz değerli 7Bilgi ziyaretçileri VPN servislerinden yararlanarak bu animelere erişebilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Crunchyroll bedava hesap listesi 2023 yılı içerisinde, ekibimiz tarafından oluşturmuştur. Hesapların hepsi bize aittir ve tamamen yasal yollardan temin edilmiştir. Hesapların oluşturulurken sızma, kırma, hesap çalma veya başka çeşit yasal olmayan bir yöntem kullanılmamıştır. Crunchyroll ücretsiz hesap listesi güvenilir ve güncel tutulacaktır. Aklınızda hiçbir soru işareti oluşmadan anime keyfinize devam edebilirsiniz.

Crunchyroll’u Rakiplerinden Nasıl Bir Adım Öne Geçti?

Crunchyroll’un ortaya çıkma amacı, anime hayranlarının, kendileri gibi anime hayranlarına en yeni ve kaliteli animeleri, en hızlı şekilde sunmak istemeleriydi. Bu amatör ruhla, yasadışı yayınlarla hayata geçen Crunchyroll platformu, kısa zaman içerisinde birçok kullanıcının dikkatini çekti. Artan kullanıcı sayısıyla yatırımcılarında dikkatini çekmeye başlayan platform, kurulduktan sadece 4 yıl sonra, 2009 yılında aldığı yatırımlar sayesinde bütün lisanssız içerikleri silerek, tamamen yasal içeriklerin yayınına başladı.

Amatör ve hizmet odaklı başlayan Crunchyroll platformu, ücretli olduktan sonra da bu niteliklerini hiç kaybetmeden hizmet sunmaya devam ederek kullanıcılarını küstürmedi. Zaman içerisinde altyazı seçeneklerine İspanyolca, Rusça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça ve Portekizce gibi dünyada en çok dilleri de ekleyen Crunchyroll, bu sayede sadece Amerika Birleşik Devletleri’deki anime severlere değil, bu dilleri konuşan bütün ülkelerdeki anime severlere hitap etmeye başladı.

2020 Aralık ayında Sony tarafından satın alınan Crunchyroll, Sony çatısı altında yayın hayatına devam etmektedir. Günümüzde televizyonda yayınlanan bir anime, yaklaşık bir saat içerisinde Crunchyroll platformu üzerinden yukarıda saydığımız bütün altyazı seçenekleri ile, HD formatında izlenebilmektedir.

Ücretsiz anime izlemek için en iyi site olan Crunchyroll, alanında dünyanın en büyük arşivi ile kullanıcılarına sadece anime ve mangaları takip etmelerini değil, aynı zamanda yeni kahramanlarla tanışmaları ve yeni maceralara tanıklık etmesi bakımından da hizmet vermektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir