7Bilgi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Diğer
 4. »
 5. Bedava Sling TV Hesapları – 2023 Güncel Listeler

Bedava Sling TV Hesapları – 2023 Güncel Listeler

Admin Admin -
53 0

Hoş geldiniz! Bugün siz sevgili 7Bilgi ziyaretçilerine 2015 yılında uydu ve kablolu televizyon yayınları ile rekabet etmek amacıyla kurulmuş olan, internet üzerinden hizmet veren dijital içerik platformu Sling TV ücretsiz hesap alınması konusunda bilgi vereceğiz.

Sling TV hakkında daha fazla bilgi ve Bedava Sling TV hesabı nasıl alınır sorularının cevabına geçmeden önce Sling TV’nin şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmet verdiğini bilmeniz gerekiyor. Diğer ülkelerden internete bağlanan kullanıcıların bu servise VPN üzerinden bağlanmaları gerekmekte.

Sling TV ülkemizde de örnekleri bulunan internetten yayın yapan ve paket halinde kanallar sunan bir hizmet. Kanalların tamamı Amerika Birleşik Devletleri’nde yayın yapan kanallar. Aralarında spor, haber, çizgifilm, film, dizi kanalarının olduğu geniş bir kataloğa sahip Sling TV. En dikkat çeken kanallar;

 • AMC,
 • Comedy Central,
 • Curiosity Stream,
 • Discovery Channel,
 • FX,
 • Hallmark,
 • National Geographic,
 • Science,
 • Paramount Network,
 • Showtime kanalları,
 • Starz kanalları öne çıkıyor.

Toplamda 80’den fazla kanal, farklı zevklere sahip herkese uygun içerikler sunuyor. Bu kanallar dışında 100’den fazla yabancı kanalı da izlemek mümkün. Yabancı kanallar arasında Türkiye kanalları bulunmasa da İngiltere, Hindistan, Portekiz, İspanya, Çin, Bangladeş, Fransa, Almanya kanallarını izlemek mümkün. Ancak bunların kullandığınız pakete tanımlı olması gerekiyor ve bazı kanallar için ekstra ücret ödemek gerekiyor.

Ücretsiz Sling TV üyeliği aldıktan sonra, ücretsiz Sling TV hesabı içinde tanımlı olan kanalları, hesabın kullanım süresi dolana kadar dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sling TV’ye ister bilgisayardan ister cep telefonundan bağlanabilirsiniz. Ülkemizde satılan akıllı televizyonlarda Sling TV uygulaması yüklü gelmediği bedava Sling TV izlemek için uygulamayı sonradan yüklemeniz gerekebilir.

Sahip olacağınız ücretsiz Sling TV hesabı ile tekrar veya sonra izlemek istediğiniz yayınları 50 saat süresini aşmayacak şekilde kaydedebilirsiniz.

Bedava Sling TV Kanallarını Nasıl İzlenir?

Aşağıda sizinle paylaşacağımız Bedava Sling TV Hesapları sıklıkla güncellenecektir. Sling TV, 3 farklı paket seçeneği ile gelmektedir. Bunlardan Mavi (Blue) haber ve eğlence kanalları üzerine odaklanmış bir paket ve aynı anda 3 cihazdan bağlanılmaya izin veriyor. Diğer paket Turuncu (Orange) ise spor ve genel aile izleyicilerine uygun, belgesel ve çizgi film kanallarının yoğunlukta olduğu bir paket. Turuncu paket aynı anda sadece bir cihazdan bağlanmaya izin vermektedir. Son paket ise iki paketin toplamı ve bütün kanallarla beraber 3 cihazdan seyredilebiliyor.

Aşağıda yayınlayacağımız Sling TV ücretsiz hesap listesi içinde farklı paketlere ait kullanıcı adı ve şifreleri bulunmaktadır. Eğer denediğiniz Sling TV bedava hesap kullanıcı ve adı, ihtiyacınızı karşılamıyorsa, diğer paketi tercih ediyorsanız, lütfen şifre değişikliği yapmayınız.

Bedava Sling TV Hesapları 2023 içerisinde açılmış hesaplardan oluşmaktadır. Sling TV üyelikleri 1 yıllık sürelerle gerçekleştiğinden dolayı,hesabınızın kapanma tarihine lütfen dikkat ediniz. Hesabınız kapandıktan sonra Sling TV bedava hesap listesi içinde yeni bir hesap seçip, Sling TV keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer Sling TV bedava hesap listesi güncellenen kullanıcı adı ve şifrelerden hiçbiri çalışmıyor veya istediğiniz pakete ait değilse, aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarımız elimizde o an istediğiniz pakete ait kullanıcı adı ve şifre olmasa bile, en kısa zamanda temin edip size ulaştıracaklardır.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf

Sling TV ücretsiz hesap listesi temin edilen hesaplar tamamen yasal yollardan temin edilmiştir. Hesaplar temin edilirken hiçbir şekilde hesap kırma, sızma, şifre ele geçirme veya başka bir yasa dışı yöntem kullanılmamıştır. Hesaplarınızın süresi dolana kadar ücretsiz Sling TV keyfini rahatça ve keyifli bir biçimde sürdürebilirsiniz.

Sling TV Rakiplerinden Nasıl Ayrılıyor? Nedir Sling TV’yi Özel Yapan?

Sling TV kanal listesine baktığınız zaman yer alan birçok kanalın diğer hizmet sağlayıcılar tarafından da müşterilerine sunulduğunu görüyoruz. Ancak, Sling TV belgesel ve sürekli yeni şeyler öğrenmeyi sevenlerin yakından takip ettiği Curiosty Stream ve birçok ünlü komedyenin şovlarının yayınlandığı Comedy Central kanallarıyla öne çıkmayı başarıyor. Günlük yayınları da ücretli olan bu kanalları uygun fiyatlarla izleyicileriyle buluşturan Sling TV’yi biz 7Bilgi siz ziyaretçilerimize bedava izleme imkânı sunuyoruz.

Yazının başında bahsettiğimiz bir konuya tekrar dönmek istiyorum. Sling TV sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmet veren bir servis ve diğer ülkelerden bağlanmak mümkün değil. Sling TV’ye bağlanarak ücretsiz Sling TV hesabı keyfini çıkarabilmeniz için VPN servisi kullanmanız gerekmekte. Bunun yanında, yayınlar İngilizce olduğunu da unutmayın. 7Bilgi olarak sizlere yakın zamanda ücretsiz VPN servisi konusunda da hazırladığımız içeriklerle yardımcı olacağız.

Sling TV, ingilizce öğrenmek, yabancı haber kanallarını takip etmek, favori dizinizin yeni bölümlerini herkesten önce seyretmek için mükemmel bir seçenek. 50 saat program kaydetme özelliği ile de istediğiniz programları rahatça kaydedebilir, sonrasında reklamları atlayarak, tekrar ve tekrar favori içeriklerinizin keyfini çıkartabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir